arama

Islak Mendil Paketleme İle Para Kazanmak

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • BS
 • 1 Star
  Loading...

Evde ıslak mendil paketleme işi ile kazanç elde etmeniz mümkündür. Ayda yaklaşık olarak 1000 Tl kazanabileceğiniz bir iş olan ıslak mendil işi kolay ama dikkatli yapılması gereken bir iştir. Bu iş için özellikle sağlık ve kozmetik irmaları ile irtibata geçebilirsiniz. Firmalarla görüşme yapabilir veya firmaların açmış oldukları ilanlarda iletişim numaralarını arayarak bu işi alabileceğinizi anlatabilirsiniz. Kargo ile size gelecek olan ürünleri tekrar işlemini yaptıktan sonra kargo ile belirlenen adrese yolluyor olacaksınız. Islak mendil her evde kullanılan sadece evde değil araçlarda kullanılan çok amaçlı temizlikte en önemli malzemelerden bir tanesi. Dolayısı ile yapımı da bir o kadar kolay ve yine de titizlik gerektiren bir iştir.

Islak mendil paketleme evde boş zamanlarınızda günde 4,5 saatinizi ayırarak yada daha az bir saat ayırarak yapabileceğiniz bir iştir. Aslında çok fazla boş zamanı olan öğrenciler, ev hanımları, gibi  kişilerin bu işi yapması daha kolay olacaktır. Tam zamanlı çalışan bir kişi ek iş olarak bu işi yaparken yorulabilir ve zamanı kalmayabilir. Evde ıslak mendil paketlemek için belli miktarda bir paketleme yapmanız gerekecektir. Paketleme karşılığında paket başına ücret alıyor olacaksınız. Bu sayede ev bütçesine katkıda bulunabiliyor ve sizde para kazanabiliyor olacaksınız.

Evde ek iş yapmak birçok kişinin başvurduğu bir durum. Yorucu bir işiniz yoksa, birçok zamanınız da size kalıyorsa o halde kendi evinizin rahatlığında evde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz. Almak istediklerinize daha kolay ulaşabileceğiniz gibi, daha çok paranızın olması yapacaklarınızı ertelememenize de olanak sağlıyor olacaktır. Evde ıslak mendil paketleme işi ile belli bir kazanç elde edebileceğiniz gibi, boş zamanlarınızı da değerlendirilmiş olacaksınız. Evde paketleme işi veren firmalar ilan başlıklarında genellikle evlere paketleme işi verilir şeklinde ilan açmaktadırlar ve iletişim numaralarını da ilana yazmaktadırlar. Bu firmaları arayarak işin inceliklerini öğrenebilirsiniz. Aklınıza yatıyor ise işi kabul ettiğinizi belirtebilirsiniz. Etrafınızdaki kozmetik firmalarında da özellikle üretim firmalarında bu işlerin çoğu evlere verilmekte ve bu iş için özel personel çalıştırılmaktadır. Personel tutmak istemeyen firmalar, bu işleri evlere daha ucuz maliyetle yaptırmakta ve bu işten de kazanmaktadırlar. sizde bu işi kazanabilir ve ek gelire sahip olabilirsiniz.

 

Evde Ek İş İlanları
 • Esma
  5 ay önce

  Bolu merkezde yaşıyorum evde iş yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim ev hanımıyım iki kişiyiz.

  1
  yorum beğen
 • Ayca CONGER
  6 ay önce

  Ben Ankarada Yasıyorum Adım Ayca Conger acıl ıse ıhtıyacım var geri dönerseniz sevinirim

  2
  yorum beğen
 • Songul ADASOGLU
  6 ay önce

  BEN SONGUL Adasoglu ıkı kızım var cok acil ıse ıhtıyacım var gerı donersenız cok sevınırım

  4
  yorum beğen