İstikbal Mobilya Bayiliği Nasıl Alınır?

Bir çok girişimci yeniden bir iş yeri açmak yerine bayilik almayı tercih eder. Aslında sıfırdan bir yer açmak da mantıklı gibi gelse de zorlanacağınız pek çok alanı olacaktır. Öncelikle daha önce yapmadığınız bir iş ise daha fazla sorunla karşılaşabilirsiniz. Herhangi bir destek alamaz ve tüm işleri uzun yoldan yapmak zorunda kalırsınız. Oysa ki bayilik aldığınız zaman anahtar teslim olacağı için çok fazla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Marka sahibi genel ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve size hazır bir işletme sunacaktır. İhtiyacınız olan işler için bir çok insan ile görüşme ve anlaşma yapmak zorunda kalmazsınız.

Firmalar daha önce çalıştıkları şirketler ile hayallerinizi gerçekleştirmek için bayilik vermektedir. Bir markanın bayiliğini alacağınız zaman tüm değerlendirmelerin sonuçları olumlu yönde olursa profesyonel ekipler ile çalışmanız söz konusu olacaktır. Bu da zararı olabildiği kadar aza indirmek, daha verimli çalışma ortamı sağlamak için oldukça önemli bir adımdır. İlk adımı her zaman mantıklı bir şekilde atmanız gerekir. Bu sayede devamında da daha iyi işler çıkarmış olursunuz. Her sektörde geçerli olan bu durum mobilya işlerinde de önemlidir.

İstikbal Mobilya mağazalarından herkes mutlaka alış- veriş yapmıştır. Türkiye’nin hemen hemen her yerinde bulunması, ürün çeşitliliği ile pek çok müşteri kitlesine hitap etmesi zamanla büyümesine ve çok başarılı bir firma olmasına sahip olmuştur. Şimdilerde ise bayilik vererek daha fazla yatırımcı ile çalışmak, çalıştırmak istemektedir. Siz de mobilya sektöründe yer edinmek isterseniz hemen başvuru şartlarını öğrenmek ile başlayabilirsiniz.

İstikbal Mobilya bayilik verdiği girişimcilere daima garanti kâr sunar. Bu da yatırım yapacak olan kişilerin endişesini ortadan kaldırır. Belirli bir müşteri havuzu olan mobilya firması kaliteli ve ekonomik ürünleri ile herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Günümüzde yaklaşık 1000 adet mağazaya sahiptir.

Türk kalite standartlarını yurt dışında da yaşatmak isteyen İstikbal pek çok yabancı ülkede de hizmet vermeye devam etmektedir. Bünyesinde çalışanlar ile Fransa, İngiltere, Bulgaristan, Yunanistan gibi 70’den fazla ülkede İstikbal markasını yaşatmaya devam etmektedir. Eğer siz de bu denli büyük bir firmanın parçası haline gelmek istiyorsanız, yeni girişimler ile işlerinizin daha iyi bir hal almasını istiyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz.

İstikbal oturma grupları, panel mobilya, yatak ve baza, ev tekstili, bahçe mobilyası, halılar, aksesuarlar gibi pek çok ürünün satışını yapmaktadır. İstikbal mobilya bayiliği almak için başvuru formunu resmi web sitesinden bulabilirsiniz. Formda firma adı, ticaret ünvanı, şehir, mağaza alanı, mağaza durumu, mevcut aktiviteler ve iletişim bilgilerini girmeniz yeterli olacaktır. Ardından başvurunuz işleme alınacak ve bayilik ile ilgilenen ekip tarafından incelenecektir. Kısa sürede olumlu ya da olumsuz bir cevap alacaksınız.  Sonrasında yüz yüze görüşmeleriniz yapılacak ve yeni işinizin sahibi olacaksınız.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here