İxora Parfüm Bayiliği ve Şartları

Bu konumuzda sizlere İxora parfüm bayiliği hakkında bilgiler sunarak yatırımlarınızı iyi bir kapsamda yapmanızı sağlayacağız. Türkiye’nin artık Avrupa ülkelerinden eksik kalmaması üzerine yoğunlaşan ticaret ağı, günümüzde birçok farklı sektöre yönelik yeni markaların, eski markaların ise artık ağ gibi yayılarak farklı kategorilere yönelik ürün üretimi ve satışı yaptığını görmekteyiz. Girişimciler ise bunun farkına vararak bulundukları ülke veya şehirlerde ilk olmak adına birçok markadan bayilik almakta. Bu markalardan biri de kozmetik alanında 16 yıldır aktif olarak hizmet akışı sağlayan ve 12 yıllık mağazalaşma dönemine geçen Espaş Kozmetik olmakta. Espaş’ın yarattığı ve oldukça popüler bir hal alan İxora markası günümüz girişimcilerin ortak odak noktası haline gelmiş bulunmakta. Sizlerde kozmetik alanına dayalı bir parfümeri dükkanı açmak istiyorsanız İxora markasını tercih ederek hem marka bilinirliği hem de kalite kapsamında iyi bir işyerine sahip olabilirsiniz.

Neden İxora Parfüm Bayiliği Almalıyım?

Bayilik üzerine hangi alanda olursa olsun mutlaka marka bilinirliği sizi bir adım öne taşıyacaktır. Bu nedenle parfümeri dükkanı üzerine bir bayilik düşünüyorsanız İxora markası tam size göre biçilmiş kaftan olmakta. İxora bayiliği almanın bir diğer pozitif yanı ise markanın 16 yıllık bir tecrübeye dayalı olması ve aynı zamanda parfümeri alanında oldukça iyi tanınmasına bağlıdır. Öte yandan günümüz istatistiklerince 15’i yurtdışında olmak üzere Türkiye’deki mağazaları ile birlikte toplamda 60 mağazayla faal bir durumda işleyişlerine devam etmektedir. 2017 yılında artan iş potansiyeline bağlı olarak ve aynı zamanda girişimcilerin parfümeri üzerine yoğunlaşması ile birlikte İxora 60 mağaza sayısını 200’e çıkarmayı planlıyor.

Türkiye ve Avrupa’da yakaladığı müşteri kitlesiyle gün geçtikçe daha iyi bir konum sahibi olmayı sürdüren İxora, parfümeri ve kozmetik alanına dayalı birçok ürün satışının yapılmasını sağlıyor. Yani alacağınız parfüm bayiliği ile birlikte dilerseniz İxora markasına ait diğer yan ürünleri de işyerinizde satabilirsiniz. Bunun yanı sıra Espaş Kozmetik ürünlerine de raflarınızda yer verebilirsiniz.

İxora Parfüm Bayiliği ve Şartları Nelerdir?

Marka daha yüksek bir hacme sahip olmak için bayiliklerini genellikle büyükşehirlerde değerlendirmek istiyor. Bunun dışında yatırım yapacak olan girişimcileri farklı kriterlerle sıkmak istemeyen İxora, gelen talepler doğrultusunda uygun görünen tüm başvuruları onaylayarak ağ sistemini daha da genişletme yolunda ilerliyor. Bu nedenle pek bir masrafı olmayan fakat marka değeri yüksek olan bir bayilik peşindeyseniz, İxora parfüm markası bayiliği alarak işyeriniz kurabilir ve gelir seviyenizi yüksekte tutabilirsiniz. Daha çok büyükşehirlere yönelik büyüme evresine girmeyi planlayan İxora, işyerinin konumlanacağı dükkanın boyut miktarına karışmamakta. Bunun haricinde iç ve dış dekorasyon giderleri tamamen girişimciye ait olması dahilinde İxora markasına ait parfümeri dükkanı açmanın maliyeti yaklaşık 20 ila 25 bin TL gibi bir rakamı ön görüyor.

2 YORUMLAR

  1. Slm kocaeli derincede oturuyorum iki tane engellim var çalışamıyorum kizimin fizik tedavisi için para kazanmam gerekiyor lütfen geri dönüş yapin şimdiden allah razı olsun lütfen acil

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here