Jump Ayakkabı Bayiliği Ve Şartları

Günümüzde para harcadığımız en doğal etmenlerden bir tanesi olan giyim konusunda ayakkabı hepimizin olmazsa olmazlarımızdan bir tanesi. Jump ayakkabı firması ivmeli bir şekilde büyümeye devam ediyor ve şuanda ülkemizde franchise bayilik veriyor. 1980’li yıllardan günümüze kadar köklü ve uluslararası camiada adı geçmekte olan bu firma sürekli ileriyi hedefliyor. Jump ayakkabı bayileri sayısı günümüzde baya artmış durumda. Jump ayakkabı şirketi 80’li yıllarda New York’ta kurulmuş bir şirkettir.

Nasıl Jump ayakkabı bayisi olunur?

Jump ayakkabı bünyesinde birçok  ayakkabı türü bulundurmaktadır. Bunlardan bazıları Jump airmax, Jump bot, Jump krampondur. Jump ayakkabı firması dahilinde bu ürünleri sizlere satmanız için franchise bayilik anlaşmanızın adı altında verir siz de kendi kar payınızı üzerine koyarak satış yaparak para kazanabilirsiniz. Firma bu konuda sizlere kampanyalar yaparak ve firma adının güvencesi altında destek çıkarak yardım etmektedir. Eğer belli bir seviyede yatırımınız var ise üretimi ile bile uğraşmadan sizde ayakkabıları dükkanınızda satabilirsiniz. Hemen başvurmak için Jump ayakkabının resmi sitesindeki iletişim bölümünden firmayı arayabilirsiniz. En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayacaklardır.

Jump ayakkabı bayiliğinden ne kadar kazanılır?

Bu sizin işleteceğiniz dükkanın yerine ve o civardaki rakiplerinizin sayısına bağlı olarak değişebilecek bir durum. Her ne kadar Jump ayakkabı herkes tarafından ülkemizde bilinse ve düzenli müşterileri olsa da ülkemizde sahte ayakkabıların satışı da yaygınlaşmış durumda. Ayakkabıları yurt dışından getirttiğini, orijinal olduğunu ve bu sebepten dolayı ucuz fiyatlara sattığını iddia eden birçok dükkan bulunduğu için başlamanın ilk adımı olan işletme yerini seçme konusunda çok dikkatli olunmalıdır. Aslında işin püf noktası da tam olarak burasıdır. Eğer dükkanınızın yakın civarlarında rakipleriniz yoksa ve müşterilerin sizi internet sitesinin en yakın bayii seçeneği haricinde gezerken denk gelip uğrayabileceği potansiyelde bir konumda ise müşteri bulmakta ve satış yaparak bu işten gelir elde etmekte sıkıntı çekmeyeceğinizi söylemek isteriz. Ayakkabı satışı ülkemizde yeni bir girişim olmasa da iyi araştırılıp girildiği sürece hala başarılı olunabilecek bir sektör. Siz de bu işte yerinizi almak istemez misiniz?

 

2 YORUMLAR

  1. Mamak NATO yolu CAD üzerine ayakkabı dükkanı açmak istiyorum bu markayla çalışmak istiyorum bölge müdürü görüşebilir miyim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here