Kahta Çiğ Köfte Bayiliği ve Şartları

Girişimciler artık fazladan yatırım yapmak bir kenara markalardan bayilik almak için bedel istemeyenleri tercih ediyor. Bu kapsamda Türkiye’nin ortak tatlarından biri olan çiğ köfte bayiliği üzerine karar veren kişiler Kahta Çiğ Köfte bayiliği alarak isim hakkı bedeli ödemeden işyeri sahibi olabiliyor. Tabi her firma gibi Kahta markasının da kendine özgü bir takım şartları bulunmaktadır. Girişimciler daha iyi getirisi olan ve satışı daha fazla olan ürünler üzerine araştırmalar yaparak bu kapsamda bir adım atmanın planını yapmakta. Buna hitaben girişimcilerin araştırmaları sonucunda kendilerine en uygun gelen firmayı seçerek işleyişlerine başlamaktadırlar. Bizlerde bu konumuzda sizlere Kahta Çiğ Köfte bayiliği ve bayilik şartlarına ilişkin güncel bilgileri size aktaracağız.

Çiğ köfte bayiliği aslında son dönemlerde artmış ve gözümüzün alabildiği her nokta da birçok markanın bayiliğini işleten işyerlerinin olduğunu görmekteyiz. Bu markalar arasında en popülerleri olan Tatlıses, Komagene ve Kahta hemen hemen aynı bayilik sistemi kuralları çerçevesinde ilerlemekte. Türkiye’nin en iyi çiğ köfte üreticilerinden biri olan Kahta, 2000 senesinde kurulmuş olup, kısa süre zarfında 30’a yakın ilde bayilikleri bulunuyor. Bu illerde yaklaşık 400’e yakın bayiliği bulunan marka, sayısını daha da yükseltmek için girişimcilere kolaylıklar sağlayarak kendi işyerlerini kurmalarında da yardımcı olmakta. Kahta Çiğ Köfte bayiliği alarak isim bedeli hakkı ödemeden sadece demirbaş malzemeler için yatırım yapıp kendi işinizi kurabilirsiniz.

KAHTA ÇİĞ KÖFTE BAYİLİĞİ ŞARTLARI

Kahta markası sadece bayilik üzerine değil, AVM’lerde stand açmak isteyen kişiler içinde iş konsepti sunmakta. Eğer bu tür bir konsept düşünüyorsanız Kahta markasının geliştirmiş olduğu özel stantlardan yararlanabilirsiniz. Bunun için maliyet olarak 20 bin TL gibi bir rakamı gözden çıkarmanız gerekiyor. Bununa birlikte 150 kilogramlık çiğköfte de ücretsiz olarak tedarik ediliyor. Bayilik üzerine ise kendi işyerinizde bu marka adı altında faaliyet göstermek istiyorsanız isim bedeli olarak herhangi bir ücret sizden talep edilmemekte. Fakat dükkanın hacmi en az 15 metrekare olması şartı bulunmakta. Bununla birlikte işyeri dekorasyonu tamamen Kahta markasına ait kurumsal kimlik dekorasyonu ile yapılmalıdır. Sözleşme dahilinde bu ve buna benzer maddelerde yer almakta.

KAHTA ÇİĞ KÖFTE BAYİLİĞİ BAŞVURU KANALLARI

Kahta markası adı altında faaliyet göstermek istiyor ve tüm şartları kabul ediyorsanız birçok farklı kanal yoluyla kendileriyle iletişime geçerek başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz. Başvurular genellikle markanın resmi web sitesinde yer alan form üzerinden yapılmakta olup, dilerseniz daha detaylı bilgiler eşliğinde başvurunuzu yapmak için iletişim numaralarından kendileri ile iletişime geçebilirsiniz. Resmi internet siteleri üzerinde yer alan forma ulaşmak için “buraya” tıklayarak tüm formu eksiksiz ve hatasız olarak doldurup başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Form içerisinde sizden istenilen irtibat numarasını doğru girmenizde fayda var, zira firma sizinle bu iletişim numarası ile irtibat kurmaya çalışacak.

Hotel Apartment for Rent in World Trade Center

Tel: 0(212) 667 43 37
E-Posta: info@kahtacigkofte.com
Adres: Yunus Emre Mah. 1397 Sokak No:58/A Sultangazi / İstanbul

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here