Kahve Deposu Bayilik Şartları

Kahve, koyu sohbetlerin yanında kokusu ve tadıyla insana haz veren ve kırk yıllık hatırı olan enfes bir şeydir. Fakat bütün kafeler böyle enfes kahveler yapamamaktadır, nedeni ise kaliteli ve tadı kokusu bir bütünlük göstermesi gerekir. Bu özellikler de Kahve Deposu’nda olduğundan dolayı en iyi beğenileri toplamaktadır.

Kahve Deposu Bayiliği, işlerine vermiş oldukları değeri bir kez daha gözler önüne sermektedir. Şık, zarif, kullanışlı ve modern konsept mobilyalar ve aksesuarlarıyla da Kahve Deposu, gün geçtikçe kendini yenilemeye devam etmektedir. Her zaman diğer firmalardan farklı olan Kahve Deposu, farklı kültür ve ülkelere ait kahveleri de müşterileriyle buluşturmaktadır.

Her zevke ayak uydurduğu gibi kahve ve tatlılarla ve müşterilerinin beklentilerini de göz önüne alarak ona göre programlar hazırlayan Kahve Deposu Bayilik Şartları, kafenin izleyeceği çalışma politikasıyla bir çok girişimciyi kendine çekmektedir. Kahve Deposuna gelen her insanın ilk olarak gözünü alamaz mekandan, daha sonra o enfes kahve kokusunun içinde adeta uyuşur, tatlı ve kahvelere gelince o hazzı kelimelerle anlatmak mümkün bile değildir. Kahve Deposunda son kalite malzemelerin kullanılması bu başarının nedenlerinden biri olarak gösterilebilir.

Kahve Deposu Bayilik Şartlarında, ilk şart mekanın iç tasarımı ve menü düzenidir. Duvar renginin tonu kullanınlan kağıt ve menü de kullanılan fonun kalitesine kadar hersey bayilik ekibi tarafından titizlikle  incelenmektedir. Kahve Deposu Bayilik Şartlarında mekan tasarımından daha çok önem verdiği bir konu vardır o, lezzete ve farklı damak zevklerine önem vermesidir. Son teknoloji kahve makinelerini tercih edilir. Kahvelerin korunması da çok önemlidir, depo ve kafenin temizliğine de önem verilmelidir. Bayilik ekibi kahve ve tatlıları da denetlediği için olacak bi hatayı önlemiş olur.

İşletimelere verilen hak sonucunda bayilikler, kafenin tamamen açılış gününe kadar tüm işleri yapmaları için uzman ekipler atamaktadır.

Firma bilgileri

  • Yetkili firma : KAHVE DEPOSU
  • Kuruluş : 2009
  • Toplam çalışan sayısı : 60
  • Toplam şube sayısı : 10

Franchise bilgileri

  • Minimum nakit ihtiyacı : 15.000 TL
  • Minimum şube açılış maliyeti :120.000
  • Ortalama kar marjı : %65
  • Reklam katılım ücreti : %005

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here