Kahve Diyarı Bayiliği Ve Şartları

Kahve Diyarı, son dönemlerin popüler mekanları arasına gitmeyi başarmış büyük bir şirket. Yoğunluğu olan, insanların tercih ettiği, güvenle vakit geçirebildiği kaliteli bir yer olarak büyümeye devam ediyor. Sadece İstanbul’da şuan 126’ya yakın şubesi bulunmaktadır. Şirket olarak amaç, Türkiye’nin en büyük kahve marketi olarak anılmaktır.

Şartlar ve Süreç

Kahvenin yanı sıra günün herhangi bir vaktinde karnınızı doyurabileceğiniz geniş menüsü de bulunmaktadır. Bu kadar gelecek hedefleyen, başarılı şekilde ilerleyen bir şirketin bayiliğini almakta mümkündür. Bunun için gerekli prosedürler mevcuttur. Bayilik almak için ilk başta internet üzerinden ön başvuru yapılması gerekir. Adaylarla daha sonra bir ön görüşme randevusu belirlenir. İşletme sahibi olmak isteyen adaya, Kahve Diyarının yaptığı çalışmaları ve daha sonraki adımlar hakkında bilgi verilecek bir sunum yapılır. Yatırımcı adayının ya da şirketin belirlediği mağazanın incelemesi yapılır. Gerekli koşullara uygun olup, olmadığı saptanır. Mağaza belirleme adımı başarılı bir şekilde yapıldıysa, söz konusu mağaza için mimar devreye girer. Mimar, gerekli çalışmaların ardından tekrar toplanılır ve bayilik sözleşmesi imzalanır. Sözleşmenin imzalanmasından sonra, anahtar teslimi yapılabilir. Bayinin gerekli çalışmaları yapılırken, personel seçimleri İnsan Kaynakları Departmanı tarafından yapılır ve şirket seçilen personellere eğitim verir. Açılışı, Kahve Diyarı ekibi projeye uygun bir şekilde gerçekleştirir.

Maliyet

Hızla büyüyen bu şirketin bayiliğini almak için belli bir ücret ödenmesi gerekecektir. Yaklaşık olarak 300.000 ve 500.000 tl arasında değişen maliyetleri vardır. Kaliteli bir yerin bayiliğini almak küçük ücretlerle olmayacağı bilinmekle beraber, geleceğe ışık saçan bu şirketin bayiliğini almak, ilerisi için güzel ve mantıklı bir yatırım olacaktır.

Neredeyse açıldığı her şubesinin güzel işler yaptığı bu şirketin, gerekli koşullarda, adaletli ve düzgün bir şekilde yönetildiği takdirde büyük kazançlar getireceği kesindir. Bu şirket zincirinin bir halkası olmak için şartlar genel anlamda bu şekildedir. Şirketin bir parçası olmak, gelecek için önü açık, ferah bir yoldur. Kişininde, yeteneği ile birlikte kaliteli olan bu şirketin size kazandıracakları gayet iyi miktarlardır. Kahve Diyarı, mantıklı ve güvenilir bir yatırım olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here