Kahve Dükkanı Bayiliği ve Şartları

Osmanlı’dan günümüze taşınan ve sadece Türk insanın değil, birçok ırktan insanın vazgeçemediği Türk kahvesi iyi bir iş fikri olabilir. Sayısız iş modelinin var olduğu bu zamanda girişimciler, kendi işini kurmak için farklı ve bol kazançlı işler peşinde. Kahve Dükkanı’da bayilik vererek girişimcilerin bu arayışlarına karşılık vermek istiyor. Bayilik veren kahve firmaları arasında merkezi Bursa’da olan Kahve Dükkanı ile siz de ticarette yerinizi alabilirsiniz.

Kahve Dükkanı

Kahve Dükkanı, Türk kültürünün taze öğütülmüş efsanevi Türk kahvesini AVM’lerde sizlere sunmaktadır. Koyu kavrulmuş ve orta kavrulmuş Türk kahvesinin yanı sıra, damla sakızlı, karamelli, kakuleli, vanilyalı, sütlü dibek, menengiçli ve daha birçok kahve çeşidini müşterilerine sunmaktadır. Güvenilir ve kaliteli bir firma olması nedeniyle sizde Kahve Dükkanı bayilik anlaşmasında bulunarak kendi kazancınızı sağlayabilirsiniz.

Kahve Dükkanı Bayilik Şartları ve Başvuru

İlk olarak Kahve Dükkanı açmak isteyen girişimciler, firmanın web sitesine girerek bayilik(franchise)formunu doldurarak başvuruyu yapmaları gerekmektedir. Genel merkezde yetkili ekip tarafından başvurunuz incelenir. En fazla 2 iş gününde geri dönüş yapılarak size detaylı bilgiler verilir. Bayilik alarak Kahve Dükkanı açmak için önceden bu sektörde çalışmış olmanız ya da tecrübeli olmanız gerekmez. Dükkanın açılışından sonra ilk 5 gün firmanın operasyon ekibi yanınıza gelerek size yerinde destek verir. Uygulamalı bir eğitim ile sektörde ilk deneyimlerinizi kazanırsınız. Açılacak olan şubenin en az 9 metrekare olması şarttır. Toplamda ne kadar maliyet gerektirdiğini firma ile görüşerek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kahve Dükkanı’nın Bayilerine Sağladığı Hizmetler

Lokasyon hizmeti sağlanmaktadır. Dükkan açmak için seçilen yerin, Kahve Dükkanı kriterlerine uygun olup olmadığı yetkililer tarafından incelenir. İhtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda; Tasarım ve reklam desteği, makinelerin bakım ve onarım desteği, Ürün tedariği, çeşitli konularda eğitim desteği, Yaza ve kışa özel çeşitli kampanya destekleri firma tarafından bayi şubelerine sunulmaktadır. Kahve Dükkanı bayiliği alarak sizde bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Yeni bir iş fikri arıyor fakat bir türlü karar veremiyorsanız, Kahve Dükkanı bayiliği size göre bir iş olabilir

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here