Kahve Dünyası Bayiliği ve Şartları

Son dönemlerde vermiş olduğu bayilikler ve franchising hizmeti ile adından sıklıkla bahsettirmeye başlayan Kahve Dünyası, bu başarıyı sadece ülkemizde değil aynı zamanda birçok Avrupa ülkesinde de sürdürmektedir. İyi bir yatırım yapmak isteyen girişimciler özelliklede kapalı mekanlar üzerine bir iş fikri düşünmektedirler. Bu durum için en önemlileri arasında yer alan Kahve Dünyası girişimcilere bayilikler vererek kârlı bir iş yapmasını sağlamaktadırlar. Ülkemizde farklı işler üzerine yatırım yaparak girişimci ruhunu ortaya çıkarmak isteyenlerin sayısı çoğalmakta. Sayıları her geçen gün artan kahve mekanları arasında en çok marka adına sahip bir ün ile duyurmaya devam eden Kahve Dünyası, gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Konumuz devamında Kahve Dünyası hakkında daha detaylı bilgiler kapsamında bayilik şartları ve maliyetine değineceğiz.

AVM’lerde Kahve Dünyası Açmanın Avantajları

Kahve Dünyası sadece açık işlem mekanlara yönelik değil, aynı zamanda kapalı alışveriş merkezlerinde de rağbet gören bir marka olmakta. Büyük alışveriş merkezlerinde mutlaka Kahve Dünyası’na rast gelmişsinizdir. Dekorasyon görünümü insanı cezp ederken, enfes tatları ile de insanlara hitap eden bir özelliğe sahip olmakta. Alışveriş mekanlarının çoğalmasıyla birlikte bu tür mekanlarında bir hayli fazlalaşması hem insanların mola verme hem de kahve tadında bir muhabbet için tercih ettikleri mekanları kapsamaktadırlar. Kahve dünyasında sadece kahve değil aynı zamanda nescafe, esperesso, cappuccino, damla sakızlı veya fındıklı kahve içecekleri de yer alıyor. Bu tür ürünlerin yanına dondurma, unlu mamuller, çikolata ve lokum gibi tatlı seçenekleri de yer alıyor. Tüketiciye kaliteli hizmetler sunan Kahve Dünyası mekanlarında hediye paketi hizmeti de bulunmakta. Bu tür ayrıcalıklarla müşteri sayısını arttıran Kahve Dünyası, girişimcilere iyi bir kâr oranı bırakarak kısa sürede büyümelerini sağlıyor.

Kahve Dünyası Bayilik Başvurusu

Son yılların büyüyen ve önemli firmalarından biri olan Kahve Dünyası 2015 yılında bayilik başvurularını dondurmuştur. Bayilik vermeyi sonlandıran firma, aynı zamanda 2014 yılına kadar var olan tüm bayiliklerini iptal ederek sonlandırmıştır. Sadece kurumsal alanda tek başına hizmet vermeyi uygun gören Kahve Dünyası bu nedenle birçok girişimcinin umudunu da kırmaktadır. Birçok farklı tada sahip olan ürünleri ile yıllardır kaliteli bir işleyiş sağlayan Kahve Dünyası, bayilikleri sonlandırdıktan sonra yeni bir imaj ile tekrar piyasa da canlanmış ve dev markalara kafa tutan bir konuma sahip olmuştur. Kahve Dünyası bayiliği üzerine yeni bir oluşum olacak mı sorusuna cevap arayan girişimcilere cevaben; her ne kadar bayilik için piyasadan çekilseler de, ileri de tekrar aktif olmayacaklarını dile getirmemişlerdir. Buna hitaben ileriki zamanlarda tekrar aktif olma durumu olabilir.

Kahve Dünyası İletişim Bilgileri

Adres: Ömer Avni Mahallesi İnebolu Sokak Ekemen Han No:1 / Kat:1 Kabataş-İstanbul

Tel: 0(212) 252 90 16

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here