Kahve Vadisi Bayiliği ve Şartları

Günümüz koşullarına bakıldığı zaman gıda sektörü, sürekli ve istikrarlı bir şekilde ekonomiye can vermektedir. Kahve, tüm toplumlarda rağbet gören bir gıda ürünüdür. Bu nedenle gıda sektörüne atılmak isteyen yatırımcı ya da girişimcilerin odak noktası haline gelmiştir. Yeni iş fikirleri arayan ve ticarete atılmak isteyenler kahve üzerinden bol kazançlar sağlayabilir. Kahve Vadisi bayiliği ile sizlerde bu sektöre güvenilir ve emin adımlarla girebilirsiniz. Çok para kazandıran işlerin ilk sıralarında yer alan bu platformda hem kendi işinizin sahibi olabilir, hem de kaliteli bir işletme olabilirsiniz.

Kahve Vadisi

Tüm kahve severleri bir araya getirebilmek adına ilk olarak Sakarya’da faaliyet gösteren Kahve Vadisi, adını Türkiye’nin diğer illerine de yaymak istiyor. Bu nedenle bayilik vererek hem girişimcilere, hem de kendi firmalarına katkıda bulunuyorlar. Kaliteli bir hizmet anlayışı ile müşterilerin kısa sürede ilgisini çeken bu firma ile çalışarak sizlerde kazanç elde edebilirsiniz. Kahve Vadisi bayilik anlaşmasında bulunarak güvenli bir iş ortaklığında bulunabilirsiniz.

Kahve Vadisi Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sizler de bu tarz bir iş kurmak için arayış içindeyseniz, Kahve Vadisi bayilik başvurusu yaparak ilk adımınızı atabilirsiniz. Başvuru için firmanın web sitesinden başvuru formunu doldurmanız gerekir. Formu doldurup gönderdikten sonra firma birkaç gün içinde size dönüş yapacaktır. Firma ile telefon aracılığıyla görüşmek isterseniz, siteden iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kahve Vadisi Bayilik Maliyeti

Kahve Vadisinden, Kioks ve Cafe Restoran stili olarak iki farklı konseptte bayilik alınabilir. Kioks konseptinde boyutlar, 2.80m*2.80m ölçülerinde olmalıdır. Açılacak olan dükkânın AVM, benzin istasyonları ve işlek yerlerde olması gereklidir. Bu modelde yaklaşık maliyet 60 bin ila 70 bin TL arasında değişmektedir. İkinci bir seçenek olan Cafe Restoran konsepti için isim bedeli 25 bin dolardır. Aylık ciro üzerinden %3 pay verilir. Bu modelde mekân boyutları en az 100 metrekaredir. Dekorasyon işleri için ortalama 10 bin TL maliyet gerektirebilir. Tüm bu rakamlar değişkenlik gösterebilir. Kahve Vadisi bayilik maliyetleri hakkında detaylı bilgi için firma ile iletişime geçmenizde fayda var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here