Kaltun Madran Su Bayiliği ve Şartları

Su bayiliği ile işyeri açmak günümüzde oldukça popüler bir iş haline geldi. Çeşitli firmaların sağladığı bayilik hizmetlerinden yararlanan girişimciler iş kurma yolunda önemli adımlar atmaktadırlar. Su sektöründe siz de yerinizi almak istiyorsanız, bayilik veren su firmaları ile çalışabilirsiniz. Bu firmalar arasında oldukça ünlü bir firma olan Kaltun Madran Su firması ile bayilik hizmeti alarak bu sektöre tereddüt etmeden girebilirsiniz. Çeşitli iş fikirleri arasında seçim yapmak zor olabilir. Su bayiliği açmak devamlı bir iş fırsatı olabilir. Günümüz koşullarında bazı işler sönmüş durumda iken, bu sektörde su bayiliği alarak canlı ve diri bir ticarete atılmanız mümkün.

Kaltun Madran Su

Aydın’ın Çine ilçesine bağlı Yağcılar köyünde bulunan ve toplamda 15.239 m2 arazi üzerinde kurulu tesisleri ile hizmet veren bir firmadır. Madran dağından boru hattıyla çekilen ve sağlık bakanlığından ruhsatlı 4 adet su kaynağı mevcuttur. 1960’lı yıllarda giriş yaptığı madencilik sektöründe ülkemizin en güçlü şirketlerinden biri haline gelmiştir. Başarılı bir grafik çizerek daha sonra yeni şirketler kurarak Grup haline dönmüştür. Toplamda 16 şirket ile hizmet vermektedir. Kaltun Kadran Su bayiliği alarak, firma bünyesinde üretilen, pet şişede su, bardak su, damacana su ve daha birçok ürünü satışa sunabilirsiniz. Sürekli gelişen bir yapı ile su firmaları arasında yerini almıştır.

Kaltun Madran Su Bayilik Başvuru ve Şartları

Her firma gibi Kaltun Madran Su firması da bayilik vermek için bazı şartlar bulundurabilir. Bazı firmalar belirli miktarda damacana ve diğer ürünlerden alınmasını şart koşar. Bazı firmalar belirli bir vade ile sözleşme isteyebilir. Bu şartlar her firmada farklılık gösterebilir. Kaltun Madran Su bayilik şartları için detaylı bilgi firmadan alınmalıdır. Öncelikle Kaltun Madran Su firmasının web sitesini ziyaret ederek bayilik başvurusu için form göndermelisiniz. İlgili firmaya form gönderdikten sonra en kısa sürede size geri dönüş yapılır. Ayrıca firmanın sitesinden iletişim bilgilerine ulaşıp bayilik başvurusu hakkında ve maliyeti ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmanız mümkün. Sizde Kaltun Kadran Su ile kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet ağına dahil olmak için bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here