Kara Fırın Bayiliğini Almak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Öncelikle bu bayiliği almadan derin bir araştırma yapılması gerekiyor. Eğer kara fırın bayiliği almak istiyorsanız belli bir bütçeye de sahip olmanız gerekir. Ayhan ve Orhan Karal kardeşler Kara Fırın firmasının sahibidir. Kendileri her yıl özel bir araştırma yaparak dünya mutfağı hakkında hala bilgi edinen ve araştıran insanlardır. Yıllarca kendileri dünyaya açılarak yaptıkları turlar ile dünya mutfağında farklı lezzetler tatmakta ve birçok lezzeti kendi bünyelerinde de geliştirerek tüm misafirlerine sunmaktadırlar. Araştırmacı ve işlerine verdikleri önem ile dünya lezzetlerini keşfetme peşinde sürekli çalışmaktadırlar.

Kara fırın İstanbul şubeleri arasında birçok semt bulunmaktadır. Kara fırın şubeleri arasında Bahçeşehir, Küçükçekmece, Fındıkzade, Fatih Şişli, Sarıyer gibi birçok semtte olan şubeleri ile dünya çapında ve Türkiye de aslında ilkler arasında yerlerini almaktadırlar. Öncelikleri lezzetli ürünleri bir araya toplayarak ziyaretçilerin gözdesi olmak ve daha önce hiç ulaşmadıkları lezzetleri kendi bünyesinde ziyaretçilerine ve müşterilerine tattırabilmektir. Kara fırın bayiliği için öncelikle firmayı araştırarak istediğiniz semti belirleyerek firma sahibi ve yöneticileri bünyesinde bir görüşme gerçekleştirmeniz ve istediğiniz bölgeye kara fırın açılması uygunluğunu görüşmeniz yer tayini açısından son derece önemlidir.

Kara fırın genel merkezi iletişim bilgilerine internetten kolaylıkla ulaşabilir ve öğrenmek istediğiniz bayilik şartlarını öğrenebilirsiniz. Kara fırın genel merkezi Küçükçekmece semtinde İkitelli tarafında bulunmakta olup ayrıca web siteleri üzerinden de gerekli şartları ve kuralları öğrenebilirsiniz. Büyük bir marka olan firma için bazı şartlar ve kurallar önemlidir. Özellikle bayilik alacağınız bölge durum ve yer açısından sakıncalı mı ya da yeterli mi müşteri potansiyeli açısından doğru mu bunu görüşerek öğrenebilirsiniz. Bütçeniz de tabi ki bu duruma elverişli olması gerekmektedir. Franchise başlangıç bedeli kara fırın için 25000 dolar civarındadır. Tabi ki pastane ve yemek kısmı gibi ayrıcalıkları da içinde barındıran firmanın yaklaşık size maliyeti 50000 doları bulabilir. Kara fırın özellikle müşteri memnuniyeti konusunda kendisini geliştirmiş ve müşteri memnuniyetini de aynı zamanda ilke edinmiş bir cafe, pasta, tatlı firmasıdır. En önemli önceliklerinden biri olan çocuklar için ayrıca geliştirilmiş şubeleri ile de ailece gidilebilecek keyifli mekanlar sağlamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here