Kasap Döner Bayilik, Franchise Şartları

Milli yiyeceğimiz denilecek kadar çok tükettiğimiz döner, hem lezzetli hemde pratik ulaşılan bir yiyecek olmasıyla devamlı ön planda olmaya devam etmektedir. Bu gün ki yazımızda sizlere kasap döner bayilik ve franchise şartlarından bahsedeceğiz.

Kasap Döner Hakkında

Kasap dönerin kurucusu olan Ahmet Sarıtaş, yemediğimizi yedirmeyiz sloganıyla 1946 yılında Üsküdar da küçük bir kasap dükkanı açarak ilk adımını atmıştır. 72 yıllık tecrübeye sahip bu firma, adeta etin mühendisi diyebileceğimiz bilgi, birikim, ekip ve tecrübeye sahiptir. Etlerin İslami usullere göre kesilmesi, helal gıda sertifikalı üretimiyle ilgi odağı olmaktadır. Globalleşme stratejisiyle 3. kuşak Sarıtaşlar tarafından 2011 yılında 9 parakende noktasıyla faaliyete geçmiş bulunmaktadır. Bifteklik etler ile yapılan döneriyle oldukça ilgi gören Kasap döner, hem ülkemizde hemde dünyada ilgi odağı olmak üzere ilerlemektedir. Afyon ilinde yetişen hayvanlardan elde edilen etlerle önümüze sundukları lezzet, hiç bir katkı maddesi barındırmamaktadır. Hal böyle olunca da Kasap dönere olan ilgi alaka oldukça artmaktadır. 2018 yılında kasap döner, 12 si kendilerine ait olmak üzere 53 adet bayilik ile serüvenine tüm hızıyla devam etmektedir.

Kasap Döner Neden Tercih Edilmeli?

Hamburger çocuklarına döner yedirmeye geliyoruz sloganıyla 2011 yılında franchise mantığıyla giriş yapan kasap döner, reklamlara oldukça önem verip bayilerine satış desteğini esirgememektedir. Eskiden döviz usulu bayilik veren kasap döner, dövizin alıp başını gitmesi üzerine bayilik bedelini 150 bin lira olarak sabitleyip her kesime hitap etmeyi tercih etmiştir. Bayiliklerine net olarak %55 kar vaad ederek, sürdürülebilir bir kazanç sunmaktadırlar. Girdi çıktı takibi ve  gelir, gider tablolarınızı takip amaçlı bir çok modülü bulunan özel yazılım takip sistemi ile bayiliklerini teknolojik açıdan donanımlı hale getirmektedirler. Bu sayede işletmenizin ne durumda olduğunu, özel yazılım programı sayesinde analiz etmenize olanak sağlamaktadırlar. Birden fazla bayilik açmanıza da imkan sağlanmaktadır.

Yer Seçimi ve Süreç Kısmı

Yer seçimi esnasında, ulaşımı kolay ve rahat bulunabilecek yerler tercih edilmelidir. Cadde mesafesinde, 150m2’lik yer seçimi yapılmalıdır. Ticari faaliyetleri olan bölgelerde yapacağınız yer seçimi; havalimanı, hastane, metro, taksi durağı, otobüs durağı ve benzeri yerler bayilik almanız için süreci hızlandırmaktadır.

Süreç; Öncelikle bayilik başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Ardından size bilgi vermek için dönüş yapılacaktır. Şubeyi nerede açacağınız hakkında durum değerlendirilmesi yapılacaktır. Nerede açacağınız ile alakalı bir fikriniz yoksa sizlere lokasyon tavsiyesinde bulunulacaktır. Sözleşme imzalanıp, bayilik ödemenizi yapmanız talep edilecektir. Tutulacak yer ile kira kontratı yapılma süreci olacaktır. Yer projelendirilip, demirbaş malzemeleri alınacaktır. Bu safhadaki tüm işlemler bittikten sonra açılışınız yapılacaktır.

İletişim; BARBAROS MAH. ŞEN SOK. NO: 14, ATAŞEHİR, İSTANBUL, TÜRKİYE
T: 0 (216) 472 24 34 F: 0 (216) 472 86 23

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here