Kay Su Bayiliği ve Şartları

Su, dünya üzerindeki tüm canlılar için hayat kaynağı olması nedeniyle hayatımızın tam ortasında yer alır. Suyun önemi sektörde de suyu zirvelere taşımış durumda. Su üretimi ve satışı ile ticaret yapan bir birçok firma bulunmaktadır. Su bayiliği veren firmalar sadece kendi isimlerini değil, girişimcilerin de ticarete atılmasında önemli bir katkı sağlıyorlar. Kay Su firması da bayilik veren firmalardan bir tanesi olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Yeni bir iş kurmak istiyorsanız ve su sektörü size daha yakın ise bayilik sisteminden yararlanarak ticarete başlayabilirsiniz. Bayilik alarak sizde müşterilerinize kaliteli bir hizmet sunabilirsiniz.

Kay Su

Bursa’nın İnegöl ilçesinde, Hilmiye Köyü’nde 2011 yılında hizmete başlayan Kay Su, yaklaşık 86.000 m2 arazi üzerine kurulmuştur. Doğal kaynak suyunu Uludağ farkı ile milyonların evlerine ve işyerlerine sunan Kay Su, teknolojik ve hijyenik tesislerde kaliteli bir içme suyu üretmektedir. Bardak, pet şişe, damacana gibi su ürünlerinin üretimini sağlayan Kay Su ile bayilik alarak su satışı ile para kazanmanız mümkün. Sektörde yeni bir firma olmasına rağmen kısa sürede kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlamış bir firmadır. Hizmet kalitesinden yararlanmak için siz de Kay Su bayisi olabilirsiniz.

Kay Su Bayiliği Şartları

Her firmanın bayilik vermek için kendi kuralları ve kriterleri bulunur. Bu unsurları yerine getirdiğiniz taktirde su bayiliği almanız mümkün. Bazı firmalar belirli miktarda damacana ve diğer su ürünlerinden sipariş şartı koyar. İsim hakkı için ücret isteyebilirler. Bu kriterler ve bayilik için harcanacak tutar firmadan firmaya değişiklik gösterir. Kay Su bayiliği için gerekli şartları ve istenilenleri bizzat firmadan öğrenmeniz gereklidir. Kay Su bayiliği ve şartları için firmanın web sitesine girerek firmanın iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Gerekli şartları firma ile telefon görüşmesi yaparak öğrenebilirsiniz. Kay Su bayilik başvurusu için yine firmanın sitesinden gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz. Su bayiliği ile büyük firmalarla iş ortaklığı yapmak her zaman tercih edilen bir iş fırsatı olmuştur. Kar oranı daha yüksek olacağından girişimciler tarafından bayilikler dikkat çekici bir unsurdur.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here