Kışa Özel Ek İş Fırsatları  

Evde Örgü Örerek Para Kazanmak  

Genel manada bütçenizde ciddi bir artış sağlamanıza sebep olacak bu fikir özellikle ev hanımlarını ilgilendiriyor. Örgü örmenin stres attırdığını da biliyoruz üstelik. Özellikle el beceriniz oldukça fazlaysa ve örgü örmek sizin için büyük bir zevk ise bu iş tam size uygun.Emeğinizin karşılığını belirgin bir şekilde alabileceksiniz çünkü. Ne ördüğünüzün pek bir önemi yok aslında.Bu tamamen müşterinin isteğine bağlı. Muhtemelen kış mevsimi dolayısı ile sizden talep edilen şeyler bere, eldiven, kazak gibi giyilebilecek eşyalar olacaktır. Ama eğer sizin bir sınırınız yoksa ve her türlü örgüden anlıyorsanız müşterinin talebine göre hareket edebilirsiniz. Hem sürekli aynı şeyi örmüyor olmak da sizin için bir değişiklik olacak ve deneyiminizi artıracaktır.Seçenek sayısı ne kadar fazlaysa müşteri sayınız o oranda artış gösterecektir.

Evde Makale Yazarak Para Kazanmak

Bu iş seçeneğinin de mevsime baktığını söyleyemeyiz aslında.Sizin yazı yazma gibi bir yeteneğiniz varsa imla kurallarından anlıyorsanız her vakitte yazabilirsiniz.Kış soğuğuna maruz kalmadan evinizden online metin editörlüğü yaparak gelir elde etmeniz de ek iş imkanları arasında.Siz sadece vaktinizi yönetmeyi bilin yeter.Kelime dağarcığınız ne kadar fazla ise o kadar fazla para kazanacaksınızdır.Sizden istenen konuyu en özgün biçimde anlatmaya çalışın.Bu tempoya alıştıktan sonra zaten kış için en uygun ek işlerden biri olduğunu sizde anlayacaksınız.

Kestane Satarak Para Kazanmak  

Kışın en çok tüketilen eğlenceli bir yiyecekten bahsediyoruz,tabii ki kestane.Zaten kestaneyi sevmeyen de çok nadir insan olduğunu düşünürsek hele de o sokaklarda sıcacık tüten kestaneler de gözümüzün önüne gelirse hem satan için hemde satın alan için keyifli olacaktır.Buz gibi havada sokakta ısınmak isterken hem de lezzetli bir şeyler atıştırmaktaysa aklımız kestane birinci seçenek.

Balık Ekmek Satarak Para Kazanmak  

Balık tabii ki en güzel kışın yenir.Hem taze hem de oldukça sağlıklı.Eee hal böyle olunca işler de açılıyor bu da bir para kapısı oluyor.En taze ve en lezzetlisi sizinkiyse eğer zaten meşhur oluyorsunuz.Aranan adres olmak bu kadar kolay.Müşterilerin tercih ettiği yer olmak istiyorsanız satış yaparken güleryüzü de eksik etmeyin v

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here