Klik Emlak Bayiliği Nasıl Alınır?

Son zamanlarda emlak sektöründeki iş olanakları artmaya başlamıştır. Özellikle büyük emlak firmalarının bayilik veriyor olması yatırımcılara çok cazip bir fikir olarak gelmiştir. Merkezi İstanbul’da olan Klik Emlak da bayilik veren firmalar arasında en iyisidir. Türkiye’nin bir çok bölgesinde 500’e yakın şubesi olan emlak firması daha da büyümeyi, gelişmeyi hedef olarak görmektedir. Hızla büyüyen ekip arasında yer almak isterseniz kısa sürede bayilik alabilir, bu başarılı şirketin bir parçası olabilirsiniz. Ülkemizde gayrimenkul, yatırım yapılması gereken en önemli noktalardan bir tanesidir. Gittikçe değerlenen bir yatırım olduğu için alım ve satım işleri sürekli olarak devam etmektedir. Profesyonel gayrimenkul pazarlaması da yatırımcılar için çok kârlı bir iş olarak görülmektedir.

Bu denli kârlı bir işletme arasında yer almak isterseniz Klik Emlak’ın herhangi bir isim hakkı bedeli almadığını bilmeniz gerekmektedir. Kendi işinizi yapmak ve profesyonel bir ekip ile çalışmak istiyorsanız bu bayilik fikri tam size göre olacaktır. Klik Emlak bayiliği almaya karar verdiyseniz, firmanın size pek çok konuda destek çıkacağını da bilmelisiniz. Yatırımcılarından yüklü bir sermaye beklemediği gibi, iş eğitimi, personel desteği, portföy, hukuki ve muhasebe danışmanı gibi destekler de vermektedir. Tüm bunların yanı sıra size ait olacak bir web sitesi, e- mail adresi gibi bir çok elektronik destek de sağlamaktadır. Sürekli yanınızda olacak, tüm sorularınız ve sorunlarınızda yardımcı olmak için hazır olan bir profesyonel ekibe sahip olmak her firmanın sunduğu bir hizmet olmuyor.

Klik Emlak bayiliği aldığınız zaman işinize karışan herhangi biri ile karşılaşmayacaksınız. Tüm yardımların yanı sıra kontrolü tamamen sizin elinizde olan bir işletmeye sahip olacaksınız. Bağımsız bir ofis kurmak, aynı zamanda profesyonel destek almak isterseniz Klik Emlak Türkiye Genel Müdürlüğü’ne başvubilirsiniz. Bayilik almanız durumunda avantajlı olan bir çok detay ile karşılaşacaksınız. En önemlisi tabela, dış cephe, bölge koruması, personel desteği, projeden pay, tüm matbaa giderleri (kartvizit, broşür vs.) ve emlak ofis ekipmanları firma tarafından ücretsiz karşılanacaktır. Bayilik bedelinin alınmaması da yüksek bir sermayeye ihtiyacınız olmayacağı anlamına geliyor. Bunun yanı sıra internet sayesinde herhangi bir problem ile karşılaştığınız zaman, diğer şubelerden yardım alabilirsiniz.

Türkiye genelinde bayilik almak isterseniz Klik Emlak’ın resmi web sitesi üzerinden iletişim formunu doldurabilirsiniz. Bu form sayesinde yetkililer size kısa bir süre içerisinde dönüş yapacaktır. Başvurunuz kabul olduktan sonra, ön görüşmeler yapılacak ve onaylanırsa bayilik verilecektir. Firmanın tüm hizmetleri karşılaması, ofisi kullanılabilir hale getirmesi ise 2 haftadır. 2 haftanın sonunda işletmenizin başına geçebilirsiniz. Bayilik ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz 0 542 730 20 60 numaralı telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here