Köfteci Ramiz Bayiliği Nasıl Alınır?

Yiyecek- içecek sektörünün hayatımızdaki önemi tartışılmaz bir haldedir. Gıda sektöründeki gelişim ve değişim hem firmaları hem de müşterileri etkilemektedir. Sektörde sürekli yeni bayiliklere ihtiyaç olmaktadır. Köfteci Ramiz de gıda sektöründe önemli bir yere sahiptir. Eşsiz lezzetleri ve sunumu ile çok restoran arasından sıyrılıp başarılı bir yere gelmiştir. Sektördeki bu başarısı verimli çalışma, hijyen koşullarına uyma ve uzman ekipler sayesindedir. Güvenilir bir marka olması da müşteri yelpazesinin gün geçtikçe genişlemesine sebep olmuştur.

Köfteci Ramiz Bayiliği Açma Detaylı Anlatım

Köfteci Ramiz ilk kez 1928 yılında Manisa’da açılmıştır. Başta çok küçük bir dükkan olmasına rağmen gittikçe büyümüştür. Eşsiz lezzetleri ile yaklaşık 90 yıldır hayatımızda olmayı başarmıştır ve şu an Türkiye’de 29 il üzerinde 140 şubesi bulunmaktadır. Merkezi ise ilk açıldığı yerde Manisa’nın Akhisar ilçesindedir. Restoranlar cadde üzerlerinde ya da alış- veriş merkezlerinde hizmet vermektedir. Bayilik verirken açılacak mekanın konumuna göre standartlar belirlenir. Cadde üzerinde olan restoranlar için 120- 250 metrekare alış- veriş merkezlerinde ise 80- 120 metrekare olmasına dikkat edilmektedir. Firmanın kendi çalıştığı mimarlar ve diğer profesyonel ekip sayesinde restoranlar kısa süre içerisinde hazırlanmaktadır.

Köfteci Ramiz bayiliği almak için tek işinizin bu olması gerekiyor. Firma yetkilileri çalışma performansınızı tek bir şubede göstermenizi talep ediyor. Aynı zamanda belirlenen maddi yatırımı da sözleşme imzalandıktan sonra teslim etmeniz gerekiyor. Tüm işlemler denetimler eşliğinde yapılacaktır. Standartların dışına çıkılmaması amacı ile düzenli olarak kontroller yapılacaktır. Bu kontroller ayda iki kez yapılmaktadır. Bazı zamanlarda denetime gelenler size kendisini tanıtmaz ve müşteriymiş gibi davranır. Böylece çalışma prensibinizi herkes ile aynı pencereden görmüş olur.

Köfteci Ramiz bayiliği aldıktan sonra tüm işlemler yapıldığı sırada personellerinizi tamamlamanız gerekmektedir. Eğer kendi ekibinizi oluşturmak isterseniz bu konuda herhangi bir problem oluşmaz. Fakat çalışacak personel konusunda sorun yaşıyorsanız firmadan yeni restoran için personel talep edebilirsiniz. Personeller mutlaka eğitimden geçmelidir.

Eğitim sayesinde ürünleri tanıma, servis ve mutfak gibi alanlara hakim olunması sağlanır. Bu eğitimler genel merkezde yapılmaktadır. Üç hafta alınan eğitimden sonra açılan restoran üzerinde de operasyon ekibi, personelleri eğitmeye devam eder. Başvurularınızı info@kofteciramiz.com hesabından ya da 0 (236) 414 33 33 numaralı telefon aracılığı ile yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra sizden mekan bilgileri istenecektir. Bu nedenle bu işe girişimde bulunmadan önce mekan belirlemeniz gerekir.

Köfteci Ramiz bayiliği aldıktan sonra aylık marka sahibine ödeyeceğiniz bedel lokasyona göre değişkenlik göstermektedir. Kâr ve zarar durumlarınız değerlendirilir ve reklam katkı payı alınmaz. Bayilik bedeli her şubenin durumuna göre değişebilir. Yine de bir piyasa araştırması yapmanızda fayda vardır. İşe başlamadan önce diğer şube işletmecileri ile görüşerek fikirlerini alabilirsiniz. Bu sayede sistem konusunda herhangi bir şüpheniz kalmaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here