Kolen Elektrik Bayiliği ve Şartları

Gelişen Türkiye profili kapsamında sürekli yeni iş oluşumları ortaya çıkmakta. Bunlardan biri de enerji alanına dayalı olarak faaliyet gösteren Kolen Elektrik markasıdır. 10 milyondan fazla aboneye sahip olan Kolen markası, bu kapsamda mevcut abone sayısına daha iyi bir hizmet sağlamak ve aynı zaman da büyüme evresini devam ettirerek daha fazla aboneye sahip olmak adına kârlı bir iş sahibi olmak isteyen girişimcilere bayilikler veriyor. İş ortaklığı erbabında bayilik sistemini yürüten Kolen, bu doğrultuda elektrik abonesi toplayarak kazanma hacmine ortak olan girişimcilerin perakende iş üzerine herhangi bir mağaza olmadığından ötürü kendi işlerine ek olarak veya küçük bir ofis açarak işlerini yürütebilmelerini sağlıyor. Buna bağlı olarak girişimcilerin kendi işyerlerini de kullanarak herhangi bir mağaza açma maliyetine gereksinim duyulmamasını sağlıyor.

Neden Kolen Elektrik Bayiliği Almalıyım?

Yüksek abone sayısı ve kaliteli hizmet anlayışıyla sürdürülebilir bir iş performansı sergileyen Kolen Elektrik, alanında büyük bir marka olduğundan ötürü bayi kapsamında girişimciler tarafından tercih edilmektedir. Ülkemizde son dönemlerde konuşulan indirimli elektrik kullanma durumuna yönelik çalışmalar sergileyen Kolen Elektrik, bu kapsamda abonelerine bu imkanı tanıyarak daha az fatura ödemesi yapmalarını sağlıyor. Bu hizmet etkeni ile ilerleyişini sürdüren marka kısa süre içerisinde markalaşma sürecini tamamlamış ve yeni abonelerin kendisini tercih etmeyi sağlamıştır. Tüm abonelerinin ortak beklentisi olan indirimli elektrik kullanımının daha iyi bir noktaya gelmesi adına çalışmalarını sürdürmektedir. İndirimli elektrik kullanımı sunan şirket daha fazla aboneye sahip olmak için iş ortakları yani girişimcilere bu kapsamda bayilikler sunmakta.

UEDAŞ, BEDAŞ, AEDAŞ ve ÇEDAŞ gibi ortaklıkları bulunan firma bu dört bağlantılı 11 ilde yaşayan 10 milyondan fazla abonesine enerji taşıması sağlıyor. Öte yandan doğalgaz alanına dayalı Eskişehir ve İzmir şehrine dağıtım işini de yapmaktadır. Firma’nın genel müdür tarafında yapılan açıklamalarda bayisi olmak isteyenlere yüksek beklentili prosedürler uygulamadıklarını ve hemen herkesin rahatlıkla Kolen bayisi olabileceğini ifade etmekte. Marka kapsamında günümüzde bayilik verilecek olan değerli iller arasında Gaziantep, İstanbul, Bolu, Çorlu, Afyon, Adana, Adapazarı, Konya, İzmir, Muğla, Kütahya ve Kahramanmaraş gibi birçok şehre bayilik imkanı tanıyor.

Kolen Elektrik Bayilik Şartları ve Başvuru Kanalları

Mekan seçimi olarak firma zorunluluk aksetmemekte olup, girişimcilerin kendi işyerlerinde veya ufak bir ofis açarak da bayilik alabilmelerini sağlıyor. Bunun için ilk sermaye adı altında mağaza açmak için harcanacak bir ücreti bulunmamaktadır. Ciro hedefi olarak da iş ortaklığı sağlanan firmanın performansına göre bu büyük pazarda nedenli iş yapılacağı üzerine hesaplamalar yapılmaktadır. Firmanın bayilerden istediği en önemli etken şartı ise abonesi olacak olan tüketicilerin düzenli olarak bilgilendirilmesi ve bu işi gerçekten yapabilecek girişimcilerle çalışma kriteri olmaktadır. Başvuru kanalları için aşağıdaki bilgilerden yola çıkabilirsiniz.

Hotel Apartment for Rent in Al Qasbaa

Telefon: 444 95 56
Web: www.kolen.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here