Komagene Çiğ Köfte Bayiliği ve Şartları

Komagene markası etsiz çiğ köfte alanında göstermiş olduğu başarılı yükseliş ile bayi sayısını gün geçtikçe çoğaltmaya devam ediyor. Yapmış olduğu birçok kampanya ve ilave olarak ek menü çeşitliliğine sahip olan marka, Türkiye genelinde birçok il ve ilçede boy gösteren bir unvana sahip olmakta. Diğer çiğ köfte marka rakiplerine fark atmak adına %50 bedavalar ve daha birçok farklı yöresel lezzetleri ürün yelpazesinde barındırarak tercih edilebilir bir durumu ortaya çıkarmaktadır. Komagene çiğ köfte bayiliği başvurusu yapan birçok girişimci günümüzde bulundukları il kapsamında diğer ilçelerde de yoğun istek rağbeti olduğundan farklı şubeler açmaya başladı. Bu durum halkın çiğ köfteye olan hayranlığıyla bitmiyor, aynı zamanda Komagene markasının sunduğu eşsiz lezzet sürekli alınabilir olmasına hitap ediyor. En kârlı işler arasında gösterilen Komagene çiğ köfte bayiliği, az sermaye ile kurulabilen iş fikirleri arasında yer alıyor. AVM veya dükkan kiralayarak bayilik başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz.

Yöresel Lezzetleri Ürün Yelpazenize Katabilirsiniz

Komagene sadece çiğ köfte alanında bayilerine hizmet vermemektedir. Aynı zamanda bünyesinde yer alan franchise girişimcilerin müşterilerine daha farklı tatlar sunmasına yönelik farklı yöresel lezzetlerde temin etmektedir. Restaurant veya lokantalarda bulamayacağınız birçok farklı yiyecek envanteri Komagene bayilerinde bulunuyor. Farklı tatlar sunmasıyla diğer markalardan daha farklı bir hal almasını sağlayan bu hizmetleri sizlerde bayilik erbabı çerçevesinde kendi müşterilerinize sunabilirsiniz. Yöresel lezzetler arasında kuru biber, haydari, acılı ezme, Amerikan salatası, Arnavut ciğeri, kadınbudu köfte, patlıcan dolması, şakşuka, patlıcan salatası, yaprak sarma ve patlıcan ezmesi gibi daha birçok farklı yiyecekler yer alıyor. Bunların yanı sıra markanın bayilerinde tatlılar, soğuk meze ve içeceklerde yer alıyor.

Komagene Çiğ Köfte Bayiliği
Komagene Çiğ Köfte Bayiliği

Komagene Çiğ Köfte Bayiliği Nasıl Alınır?

Komagene çiğ köfte bayilik başvuru işlemleri için hem internet üzerinden hem de telefon aracılığıyla yetkililere ulaşarak başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz. Sadece Türkiye’de değil, dünya genelinde yer alan birçok Avrupa ülkelerinde de bayilikleri olan Komagene, geniş bir ağ sistemine sahip olmaktadır. İnternetten bayilik başvurusu yapmak için “buraya” tıklayarak başvuru formuna göz atabilirsiniz. Form üzerinden yaptığınız başvuruların tamamı ön başvuru olarak kabul edilmektedir ve en kısa zamanda bulunduğunuz ilin bölge müdürlüğünce aranarak bayilik hakkında detaylı bir görüşme neticesinde gerekli tüm şartlar ve özellikler mevcut ise süreç olumlu bir şekilde devam etmektedir. Bu konuya ilişkin bayilik için aranılan özellikleri daha detaylı incelemek adına “buraya” tıklayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bayilik İçin Dükkan ve Stand Yerinin Belirlenmesi

Komagene hemen herkese bayilik vermemektedir. Daha çok AVM, ana cadde veya kalabalık mekanlara yönelik bulunan bayilik isteklerini onaylamaktadır. AVM içerisinde yer alan dükkanınıza ek olarak standlar kurularak firma tarafından tüm detaylar size eğitim kapsamında verilmektedir. AVM dışında şehir içerisinde bir dükkan açmaya meyilli iseniz, bu durumda kiralık veya satın alınacak dükkanın bayi başvurusu yapan kişi tarafından bulunup tutulması gerekmektedir. İşletme alanına yönelik m2 zorunluluğu bulunmayan Komagene markasından bayilik için ortalama harcama bedeliniz 20 ila 30 bin TL arasında bir maliyeti ortaya çıkarıyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here