Komşu Fırın Bayiliği Ve Şartları

Yeni bir iş imkanı arıyorsanız, yiyecek sektörüne ilgi duyuyorsanız ve mahalle arasındaki eski sıcak ilişkileri özlüyorsanız, Komşu Fırın size mahalle ortamının sıcaklığında yeni nesil fırıncılık yapma imkanı sunuyor.

Günümüz koşullarındaki farklı yaşam tarzlarını, alıştığınız sıcacık mahalle kültürüyle harmanlayan Komşu Fırın, tazecik, pratik ve leziz ürünleriyle, kalitesinden ödün vermeden belli bir standart çerçevesinde mahallenizde sizin için harika bir iş seçeneği olabilir.

Komşu Fırın Açmak İçin Ne Gerekir?

Komşu Fırın, franchise fırsatıyla daha önceden oturmuş bir iş  modeliyle kendi işinize sahip olma imkanını size sunmakta ve kalitesi kanıtlanmış bir marka çatısında iş birliği imkanı vermektedir. Komşu Fırın açmak için daha önceden bu sektörde çalışmış olmanıza gerek olmayıp, fırıncılıkla ilgili sizin ihtiyaç duyabileceğiniz tüm eğitimler  “franchise” kapsamında verilecektir.

Bu eğitimlerin ardından, Komşu Fırın standardıyla mahallenizde açacağınız fırınınızda müşterilerinize hijyenik ortamda hazırlanıp pişirilen enfes ve leziz ürünler sunabilir, sıcacık ve güleryüzlü bir ortamda keyif içinde çalışırken para kazanabilirsiniz. Modern bir mekanda taptaze ve sıcacık olarak satışa sunacağınız bu unlu mamüllerle mahallenizin vazgeçilmezi olabilirsiniz.

Komşu Fırın Hakkında

Doruk Grup Holding’in 30 yıldır un ve unlu mamüller alanındaki deneyiminin bir sonucu olarak ortaya çıkan “Komşu Fırın” fikri hem mağaza konsepti, hem fırıncılıkta zincir kavramı, hem de 3. jenerasyon fırıncılık açısından ülkemizde ilk ve tektir.

Komşu Fırın uygulaması, başarısını aşağıdaki 3 temel özellikten almaktadır:

  • Ürünler hazırlanma sürecinde, tarladan fırın raflarına kadar her kademede Doruk Grup Şirketlerinin kontrolü altında bulunmakta, tarlada yetiştirilen buğday, çavdar vb gibi hammaddeden hizmete sunum aşamasına dek her aşamada titizlikle incelenmektedir.
  •  Klasik tatların yanısıra gelişen toplumun gerektirdiği, yeni yaşam tarzına uygun farklı ürünler taptaze ve leziz olarak sunulmakta, günün farklı zamanları için hayatın her anına lezzet katacak ürünler hazırlanmaktadır.
  • Hazırlanan tüm yiyecekler sağlıklı, yüksek besin değeri taşıyan ve hijyenik mamüllerdir.

Bu özelliklerin yıllardır özlenen sıcacık mahalle ortamında sunulması da bu başarıyı katmerleyen bir unsurdur. Tüm mamüllerin taze olarak üretildiği Komşu Fırın’da ürünler 3 ana kategoride toplanmaktadır. 1. Geleneksel lezzetteki mamuller 2. Dünyanın farklı lezzetlerini taşıyan mamuller 3. Sadece Komşu Fırın’a has özel lezzetteki mamuller.

Girişimci biriyseniz, Komşu Fırın’ın temel hizmet ilkeriyle uyumluysanız siz de mahallenizin vazgeçilmez fırını olma şansını yakalayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here