Konserve Hazırlayarak Para Kazanmak

Ev yapımı konserve fiyatları günümüzde sağlıklı ve organik hatta ev yapımı olmasından dolayı tercih edilen yiyecek türleri arasında yerini almaktadır. Fiyatları ise özellikle menemen sosu olarak hazırlanan standart konserve büyüklüğünde 15 TL’den 20 TL’ye kadar satışı yapılabilmektedir. Normal konserve boyutu beyaz kapaklı 1 milyoncu olarak tabir edilen ev gereçleri firmalarında tanesini 1 TL ye alacağınız konserveleri alarak domates salçası yapıp şişesini 20 TL’ye satabilirsiniz. Köy yapımı ve köy biberi ile yaptığınız organik salçaları ise yine aynı konservede 50 TL’ye kadar satmanız mümkündür. Bunlar kilo fiyatları olmakla birlikte, siz kendi ürününüzün maliyetini ve fiyatını kendiniz de belirleyebilirsiniz. Hazır salça fiyatlarına bakarak kilosunu veya yarım kilosunu fiyatlandırarak satışını yapabilirsiniz.

Organik domates konservesi çok fazla tercih edilen ve kullanılan ürünler arasında yerini almaktadır. Evinizde kendiniz yapabileceğiniz ve bu işten para kazanabileceğiniz ürünlerinizi aynı zamanda pazarda da satabilir ve müşterileri kendinize çekerek para kazanabilirsiniz. Memleketinizden gelen fazla ürünleriniz varsa bu ürünlerle yaptığınız konserveleri köy konservesi olarak organik fiyattan satabilirsiniz. Hem sağlıklı hem hijyen koşulları bakımından konserveler bayanlar tarafından evlerinde çok kullandıkları ve bir çok yemeği tatlandırdığı için tercih sebeplerinden biri olacaktır.

Ev yapımı domates sosu fiyatı genellikle kiloluk veya yarım kiloluk yada cam konserve fiyatları olarak değişiklik göstermektedir. Yaklaşık şişesi 20 Tl ye kadar satışını yapabileceğiniz ürünlerden fazla hazırladıysanız indirimde yapabilir ev ürünü olduğu için çok fazla rağbet görmesini sağlayabilirsiniz. Yaz sonu hazırlanan veya şişelenen domates sosları özellikle makarna, menemen, sebze yemekleri, pizza sosu gibi çok çeşitli yemeklerde sevilerek tüketilmesinden dolayı tercih edilmektedir. Ev yapımı domates sosları da hem daha lezzetli hem de sağlıklı olmasından dolayı birçok kadın tarafından rağbet görmektedir. Öncelikle kendinize bir hazırlık çalışması yaparak bu işi büyütebilirsiniz. Tamamen size bağlı ve günlük yapabildiğiniz kadar konserveyi pazarlarda aynı zamanda birçok markete sunarak ta pazarlayabileceğiniz gibi kendiniz internet üzerinden de pazarlamasını kolaylıkla yapabilir ve aile bütçenize ek bir gelir sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here