arama

Konya Evde Ek İş İmkanları

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • BS
 • 1 Star
  Loading...

Yüz ölçümü olarak türkiyenin en büyük ili olan Konya ili, etli ekmeği ve konya şekeri gıdalarıyla da meşhur bir şehirdir. Aynı zamanda da ülkeminizin en büyük 7inci ilidir. Büyük Allah dostlarından olan Mevlana hazretlerinin türbesi de konya ilinde yer almaktadır. Sanayi ve ekonomik olarak ülkede büyük önem taşır. Ülkemizin önemli ili olması ve büyük şehir statüsünde yer alması sebebiyle, evde ek iş imkanı bakımından da oldukça zengindir. Bayanların evde boş vakitlerinden doğan evde iş yapma istekleri sonucunda, sizler için evde yapılacak işleri başlıklar halinde açıklayacağız.

Evde Kına Paketleme İşi

Konya ilinde evinizde yapabileceğiniz işler arasında kına paketleme işi yer alıyor. Malum düğün sezonları yaklaşırken, kına üzerine adeta bir akım başlıyor. Sizlerde bu akımı fırsata çevirip kına paketleme işine talip olup, yüklü miktarda ek gelir sahibi olabilirsiniz. Tahmini olarak tek başınıza kına paketleyerek ayda 1200 ila 1600 lira arası kazanç elde edebilirsiniz.

Bu konuyuda inceleyin; Evde kına paketleyerek para kazanma işi

Kumaşa Harf İşleme

Ev hanımlarının uzmanlık alanları arasında yer alan, kumaş dikim, söküm işleri yanı sıra kumaşa harf işleme işini siz ek iş arayanlara tavsiye ediyoruz. İster kendiniz tedarik edeceğiniz kumaşların üzerine harf işleyerek satışa çıkartın. İsterseniz de firmalarla anlaşarak ek gelir kazanın. Bu iş sayesinde tamini olarak ayda 1100, 1300 arası bir ek gelir sağlayabilirsiniz.

Saçınızı Satarak Ek Gelir Elde Edin

Ek gelir elde etme yöntemlerinden birisi olan saç satarak para kazanma son zamanların trendi haline geldi. Çok ilginç bir gelir kaynağı olarak görünen bu iş uzun saçlı bayanlara para kazandırmaya devam ediyor. Saç kaynak yapımında ve doğal saç işlemlerinde kuaförlerin ve kullanıcıların tercihi olarak kullanılıyor. Sizlerde hemen en yakınınızdaki kuaförlerden başlayıp bu iş hakkında yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz. Araştırmalarımıza göre saçınızı satarak 100 ila 400 lira arasında bir gelir el de edebilirsiniz.

Evde Askı İşi

Günümüzde üretim haneler bir çok işi evlere işlerinin hızlanması ve üretimin artması için vermeye başladı. 750 ila 1500 lira arası kazandıran evde askı işi yaparak para kazanma işi sizler için zevkle yapabileceğiniz bir gelir kaynağı olabilir.

Evde Cüzdan İşi Yapmak

7’den 70’e hepimizin kullandığı cüzdan, farklı süsleme çalışmalarıyla ve ilginç mofitlerle çoğu kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Bazılarınız bu işi eğlence amaçlı yapıyor olsada, bazılarınızda bu işi ek gelir kaynağı olarak görebilirsiniz. Yeryüzünde yaşayan insanların yüzde 90’ı cüzdan kullanmakta. Hal böyle iken farklı ve dikkat çekici aynı zamanda da kullanışlı cüzdan üretimi yapmak, sizlere oldukça yüklü paralar kazandıracaktır. Hobi olarak Evde cüzdan işi yapıyorum diyenlerdenseniz, bizlerde size artık para kazanmanın vakti geldi diyoruz. Hemen instagram butik sayfası ve e-ticaret sitesi kurup ürünlerinizin fotoğraflarını çekip bu platformlarda sergileyin. Sosyal medyanın gücünü kullanın. Müşterilerinizin isteklerine göre siparişler alın. Özel sipariş yöntemiyle gelirleriniz oldukça artacaktır. Sosyal medya platformlarında reklamlarınızı yapmayı ihmal etmeyin. Sistemli bir çalışma ile ayda 20 bin – 50 bin lira arası para kazanabilirsiniz.

NOT: Yukarıda bahsettiğimiz konya ek iş fikirlerine talipseniz eğer, konunun altına adınızı soyadınızı ve bulunduğunuz il ile birlikte sizlere ulaşabilecekleri mail adresinizi yazın. Şayet tedarikçiler konumuzu okuduktan sonra sizlerle iletişime geçebilir. Hepinize bol kazançlar diliyoruz.

 

 

 

Evde Ek İş İlanları
 • mahir
  6 ay önce

  Harika iş fırsatları..

  6
  yorum beğen
 • şakir
  6 ay önce

  bu işleri yapabilirim lütfen dönüş yapınız.

  6
  yorum beğen