Konyalı Ahmet Usta Bayiliği Ve Şartları

Ülkemizin her iline has sıra dışı lezzetler ve tatlar mevcut. Yemek kültürü Türklerde başından beri hep var olan bir unsur. Birçok Avrupa ülkesi bile bizim yemeklerimize hayran kalıyor. Çeşitli yörelere ait yemekleri restoranlar sayesinde evde yapamayanlar, öğrenciler kısacası herkes tatma şansı buluyor. Hal böyle iken yatırımcı ve girişimcilerimiz, gıda sektörüne girerek bu hareketli ve kazancı bol sektörde yerlerini almak istiyorlar. Birçok firma bayilik vererek bu sektörde çoğalmak istiyor. Konyalı Ahmet Usta bayilik vererek yeni şubeleri ve yeni iş fırsatları oluşturmak istiyor. Birçok farklı iş fikri var. Bu işlerden en yaygın ve kazançlı olanlarından biri de gıda sektörü diyebiliriz.

Konyalı Ahmet Usta

İzmir’in Gaziemir semtinde 2007 yılında ilk şubesini açmıştır. Konya’ya özgü yemekleri İzmirli halka sunan ve kısa sürede beğeni kazanan bir firmadır. Uygun fiyatlarla ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektörde adını birçok kişiye duyurmayı başarmıştır. Siz de yemek ve tatlı sektöründe yeni bir iş kurmak ve ticarete atılıp para kazanmak istiyorsanız, kafanızdaki iş bu tarz bir işse Konyalı Ahmet Usta bayiliği alarak güvenilir bir firma ile iş ortaklığında bulunabilirsiniz.

Konyalı Ahmet Usta Bayilik Koşulları ve Maliyeti

Konyalı Ahmet Usta firmasında bayilik sistemi (franchising) birçok farklı modelde ele alınabilir. Açılacak şubenin konumu, m2 ve bazı unsurlara göre bayilik sistemi şekillendirilebilir. Açılacak şubenin konumunun işlek bir bölge olması ve belirli bir boyutta olması gerekir. En az 100 m2 ebatlarında olması gerekir. Firma bu konuları karşılıklı görüşerek bir karara bağlamak için girişimcilerden irtibat kurmasını ister. Bu şekilde bayilik almak isteyenler, gerekli şartları böylece öğrenmiş olur. Yaklaşık olarak bayilik giriş bedeli 25 bin dolar civarındadır. Gerekli sermaye de ortalama 400 bin TL sularında seyreder. Bu veriler değişiklik gösterebilir. Kesin bilgileri firmadan öğrenmeniz mümkün.

Konyalı Ahmet Usta Bayilik Başvuru

Bu sektörde yerinizi alarak iyi bir firmadan bayilik almak istiyorsanız, Konyalı Ahmet Usta bayilik şartları ile ilgili detaya ulaşmak için, firmanın sitesine giriş yaparak franchise başvurusunda bulunmanız yeterli olacaktır. Başvuru formunu doldurup göndermeniz halinde firma sizinle iletişime geçecektir. Yetkili kişilerle konuşup her detayı öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here