Kumpir Box Bayiliği Ve Şartları

Kendi kumpirci dükkanınızı açıp patron olup gelir elde etmeyi hiç düşündünüz mü? Kumpir Box franchise vererek sizlere bu konuda büyük bir yardım sağlıyor. Bunun için öncelikle dükkan açma izninizin bulunması gerekiyor. Uygun yerde dükkanınızı aldıktan sonra franchise için başvurabilirsiniz. Başvuru süreci farklı etmenlere göre değilse de sürekli büyümekte olan bir marka olan Kumpir Box kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş yapacaktır ve kararın  olumlu olması halinde gerekli işlemler hakkında sizleri bilgilendirip çalışmalara en kısa sürede başlanacaktır.

Kumpir Box franchise nasıl başvurulur?

Belli bir birikimi olan herkesin yapmaya başlayabileceği bir iş olan bu meslek sorumluluk alarak para kazanmayı hedefleyen bir insansanız tam size göre! Yıllardır bu sektörün içerisinde bulunan bir marka olmasının yanında Kumpir Box, lezzeti ve uygun fiyatları ile de müşterilerinin gözünde yer etmiş bir şirket. Böylesi titizliğe ve hijyene önem veren, bayilerine her konuda destek çıkan bilindik ve düzenli müşterileri olan bir firmanın adını alırsanız ilk aylarda sıkıntı çekmeden düzenli gelir elde edebilirsiniz. Başvuru yapmak için ilk önce firma yöneticileri ile iletişime geçip durumu net bir şekilde izah etmelisiniz. Daha sonrasında gerekli incelemelere başlanacak ve onay verildiği takdirde çalışmalara hızlı bir şekilde başlanacaktır.

Kumpirci dükkanı ile ne kadar kazanılabilir?

Kumpir Box fiyat konusunda sabit olsa da dükkanınızın yerine göre rağbet edilme oranı değişeceğinden satış fiyatları da ona göre olacaktır. İstanbul içerisinde örnek verecek olursak insanların para harcamak eğlenmek için gittiği popüler semtlerden Kadıköy Beykoz Beşiktaş gibi semtlerde Bağcılar Esenler Bayrampaşa gibi semtlere nazaran en popüler firmaların yemek fiyatları bile değişiklik göstermektedir. E hal böyle olunca kazanacağınız gelir konusunda net bir fiyat söylemek mümkün değil fakat giderlerinizin üzerinde bir gelir ederek kar edebileceğinizi söyleyebiliriz. 2008 yılında hizmet sektörüne giriş yapan Kumpir Box’un 2013 yılındaki şube sayısı 30 u aşmış o yıllardan sonra da ivmeli bir hız kazanmıştır. Şuanda da franchise dağıtımları devam eden firma hızla büyümeyi kendisine amaç edinmiş gibi görünüyor. Siz de bu yükselen şirketin yanında yerinizi alarak bu fırsattan yararlanabilir kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here