LG Beyaz Eşya Bayiliği Nasıl Alınır, Şartları Nelerdir?

1958 yılına faaliyetlerine başlayan firma özelikle televizyon ve radyo alanında yaptığı üretimler ile teknolojik hayata yeni bir boyut kazandırmıştır. Mobil cihazlardan beyaz eşya sektörüne kadar bir çok elektronik sektörde farklı markalara da parça üreterek bir adım öne çıkmıştır. Küresel bir liderlik rolünde oynayan marka 80 binin üzerinde çalışanı ve idarecileri ile 120’ye yakın bölgesel şubeyi kontrol etmektedir. Markayı oluşturan L ve G karakterleri dairesel olarak hayattaki ideal ve hedeflerin merkezini yansıtmaktadır. İsmini dünyanın birçok noktasına doğrudan veya dolaylı olarak taşıyan firmaya LG bayilik başvurusu altında talepte bulunarak bu dinamik yapının bir parçası olabilirsiniz.

Nasıl LG Beyaz Eşya Bayisi Olabilirim?

2008 yılından itibaren Türkiye’de bayilik sistemi ile faaliyet gösteren şirket her geçen gün potansiyelini ve müşteri kitlesini artırmaktadır. LG beyaz eşya bayiliği başvurusunda bulunmak için bölge müdürlüklerine, İstanbul merkezli irtibat telefonlarından veya e-mail ile bilgi alarak talepte bulunabilirsiniz. Her beyaz eşya firmasında olduğu gibi LG Electronics’te de bayi adaylarından teminat mektubu istenmektedir. Bu teminat mektubu bayiliğin bir güvencesi olarak firma ve aday arasındaki sözleşme yükümlülüğünden doğmaktadır. Firma kurallarına uymanız bölgesel olarak hizmet vermeniz, müşteri potansiyeli artıracak şekilde kalite ve hizmete önem verilmesi istenmektedir. Çeşitli promosyon ve primler ile bayiler desteklenmekte ve hem satıcılara hemde tüketicilere tatmin edici avantajlar sağlanmaktadır.

LG’de iş fırsatları, Kariyer ve Hizmetler

Kurumsal iş ağı ve yaratıcı düşünce kitlesiyle teknolojiye önem gösteren LG’de kariyer fırsatları bulunmaktadır. Yeteneğini öne çıkaran, araştırmacı ve teknolojiyi yakından takip eden genç girişimcilere büyük fırsatlar sunulmakta ve yetenekli girişimcilerin başvurularına önem verilmektedir.  Firma sosyal sorumluluk kapsamında farklı uluslardan bireyleri bir arada toplayacağını düşünmekte ve AR-GE çalışmalarına uluslararası düzeyde büyük önem göstermektedir.

Bayilikte Kazanç Ve Personel Hizmetleri

Her beyaz eşya sektöründe olduğu gibi LG’de de yüksek kar marjları bulunmamaktadır. Bayi kar oranları %10 ile %18 arasında değişmektedir. Ayrıca yıl içerisinde yapılan belli kampanyalar ve verilen primler ile bayiler desteklenmektedir. Personel hizmetleri noktasında gerekli eğitim ve denetlemelerde firma tarafından gerçekleştirilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here