Little Caesars Pizza Bayiliği ve Şartları

Dünya ülkeleri bir yana özelliklede ülkemizde alışıldık ve sevilen bir tat haline gelen pizza restoranları gün geçtikçe sayılarını yükseltmeye devam ediyor. Girişimci ruhuna sahip kişiler gerek büyük markaların, gerek ise kendi isimlerini oluşturarak açmış oldukları işyerlerinde gelir etmeyi planlamaktadır. Aslında marka üzerine seçimler yapmak sizi her zaman bir adım önde tutacaktır. Bu nedenle ülkemizde de birçok kişiye bayilik veren ve dünya genelinde birçok ülkede bayisi bulunan Little Caesars Pizza doğru yatırımlar üzerine kendi işyerini açmak isteyen kişilere bayilik veriyor. Pizza bayiliği veren firmalar arasında ilk sıralarda yer alan Little Caesars Pizza, yatırımcıların son dönemlerde en çok tercih ettiği marka olmaktadır.

Neden Little Caesars Pizza Bayiliği Almalıyım?

Birçok ülkede bayi ağıyla hizmet veren Little Caesars Pizza, ülkemizde 90 şubesiyle en leziz pizzaları sunmakta. Geçtiğimiz yıl içerisinde satış oranlarını %35 oranında arttıran firma bu kapsamda girişimcilerin odak noktası halini aldı. Büyük bir başarıya imza atan marka, bu kapsamda şirket olarak daha da büyüme planlaması yaparak daha fazla şubeye sahip olabilmek için girişimcilerin yatırımlarını bekliyor. Şubeleşme alanında büyük bir zafere imza atan Little Caesars Pizza, hem Türkiye pazarında hem de dünya pazarında yükselmeye devam ediyor. Little Caesars Pizza markasının Türkiye Genel Müdürü olan Banu ARIDURU 2018 yılına kadar Türkiye’de 300 şubeye ulaşmanın planlamasını yapmaya başladıklarını dile getirdi. Planlama ve karar bu şekilde işlerken girişimcilerde atağa geçerek ülkede bu markaya ait şubeler açmaya başladı. Peki neden Little Caesars Pizza bayiliği alınmalı ve ne gibi faydaları olacağını gelin hep birlikte görelim.

  • Nakit para akışı sağlayan ve sürekli işleyişte olan bir işyeri sahibi olmanızı sağlar,
  • Gıda yatırımları genellikle krize yönelik bir zarar uğramaz,
  • Pizza sektöründeki en profesyonel kişilerden destek almaktasınız,
  • Kendinizde personellerinize eğitim vererek tüm bunları takip altında tutabilirsiniz,
  • Marka tarafından pazarlama ve reklam alanına dair destek sağlanmaktadır,
  • Finansal açıdan karlılık ve yeterlilik üzerine eğitimlere katılabilirsiniz,
  • Yapmış olduğunu yatırımı en az 3 yıl içerisinde amorti edebilme şansına sahip olabilmektesiniz.

Little Caesars Pizza Bayilik Şartları ve Başvuru Kanalları

Little Caesars Pizza bayiliği alabilmek için öncelikle bir miktar sermayeye gereksinim duyulmaktadır. Sermaye miktarı tutacağınız işyerinin büyüklüğüne ve konumuna göre değişiklikler gösterebilmektedir. Bu nedenle başvuru yapacağınız vakit firma yetkililerinden bu kapsamda yer alan maliyet miktarını da öğrenebilirsiniz. Tamamen karlı bir iş üzerine işleyen pizzacılık günümüzün en favori işyerlerinden biri olduğu için kısa sürede piyasaya alışarak işlerinizi yürütebilirsiniz. Başvuru kanalları için hemen altta yer alan iletişim bilgilerinden firma yetkilileri ile iletişime geçerek bu konu hakkında bilgi alabilir ve başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Sinem Richards: sinem.richards@excel.com.tr
Öykü Baloğlu: oyku.baloglu@excel.com.tr

İrtibat No: 0(212) 604 14 00

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here