Lohusa Tacı Yaparak Para Kazanmak

Lohusalık tacı yaparak para kazanma oldukça sevimli modern ve trend görünmesi nedeni ile bayanların tercih ettiği ek işlerden biridir. Yeni doğmuş yapmış lohusa bayanlara bebeklerine ve kendilerine bir örnek taç yaparak kendi özgü tasarımlarının satışını yapan bir çok kişi bulunmaktadır. En özel zamanlarınızda tarifi zor ve duygusal anlar yaşayacağınız bebeğinizle fotoğraflar çektireceğiniz an lohusa tacı ve bebeğinize de tacını takarak ortaya çok hoş resimler ve görseller çıkmasını sağlayabilirsiniz. Daha doğum öncesinde bu işleri araştırmalı ve hastaneye giderken de yanınıza alacağınız lohusa tacını uyandığınızda yakınlarınızdan takmasını isteyebilirsiniz.

Evde hamilelik lohusa tacı yapma işi bayanlar tarafından yapılmaktadır. Kendilerine özgü tasarım ve modellerle çiçeklerle incilerle ve farklı örgü modeller ile yapılan lohusa taçları son zamanların trend ürünlerinden bir tanesidir. Trend ürünler arasında yerini alan lohusa tacı işi evde yapılabilecek çok uğraş gerektirmeyen ancak görsel bir iştir. Estetik olarak güzel görünüme ve modern bir duruşa sahip olmalıdır. Lohusa tacı ile sizde en özel anınızı renklendirebilir ve fotoğraflarda çok güzel çıkmayı amaç edinebilirsiniz. Böyle durumlarda evde lohusa tacı yapan kişilere ihtiyaç duyulmakta ve internet üzerinden araştırmalar başlamaktadır.

Lohusalık tacı yapma ile ek iş yapabileceğiniz yetenekleriniz varsa toptancılardan tacın kendisini alabilir ve üzerine eklemek istediklerinizi veya özel tasarımlarınızı yada müşterinin istediği objeleri taca tasarlayarak şık taçlar oluşturabilirsiniz. İnternette veya sosyal medyada yaptığınız işi duyurabilir veya kendinize bir satış sitesi açabilirsiniz. Özellikle Instagram bu konuda satışların çok sıklıkla yapıldığı bir sosyal platform. Sizde ürünlerinizin görsellerini paylaşarak kendinize müşteri hedef kitlesi oluşturabilir ve yeni müşteriler edinebilirsiniz anne lohusa tacı ve bebek tacı ikisi 60 TL gibi rakamlarla veya özel tasarımına göre daha yüksek fiyatlarda ürününü fiyatlandırabilir ve ek gelir sağlayabilirsiniz. Hem zevk alacağınız, hem de oldukça duygusal bir yapacağınız için tasarımdan zevk alıyorsanız eğer o halde bu iş tam da size göre diyebiliriz. Kendinize özgü daha önce bir yerde olmayan özel ürünler ile hatta kendi isminizin olduğu bir kart ile şık bir kutu içinde ürünlerinizi gönderebilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Merhaba biz iki arkadaşız Bilecik Pazaryerinde öğrenciyiz ilk senemiz kendi evimizdeyiz bu işi yapmak istiyoruz lütfen bana döner misiniz ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here