London Cafe Bayiliği ve Şartları

London Cafe, dünya çapında büyük bir başarı yakalamış, en geniş müşteri kitlesine sahip, markası herkesçe tanınan ve kalitesi ile ününe ün katmış bir cafe/restoran markasıdır. Tam anlamıyla bir cafe franchise devi olan bu marka, dünya ticaretinde petrol sektörü dışında en büyük sektör olan kahve sektöründeki büyük başarısıyla adını sektör tarihine altın harflerle yazdırmıştır. Kendine özgü kahve çeşitleri ve aromaları sayesinde müşterilerine sunmuş olduğu geniş lezzet yelpazesi ile her zevke hitap edebilmekte olan Lodon Cafe, bu özelliği sayesinde de bayiliklerinin müşteri akınına uğramasını garanti ediyor. Eğer sizler de bu kaliteli dünyanın bir parçası olmak istiyorsanız London Cafe bayiliği alarak bu sektör devinin yanında yer alabilirsiniz.

London Cafe Bayiliği Şartları

Öncelikle şunu belirtmemiz gerekir ki, London Cafe bayiliği alabilmeniz için oldukça sağlam bir finansal kaynağa ihtiyacınız var. Çünkü dünya çapında hizmet veren bu ünlü markanın standartlarını tam anlamıyla yerine getirebilmeniz için bütün detaylara özen göstermeli ve elinizi cebinize atmaktan korkmamalısınız. Bu bağlamda, London Cafe bayiliğine sahip olabilmek için 250 bin TL ile 500 bin TL arasında değişen bir ücreti gözden çıkarabilmeniz gerekmektedir. Bunun dışında, London Cafe bayiliği şartları arasında yer alan ve London Cafe yetkilileri tarafında en çok dikkat edilen nokta, alacağınız bayiliğin lokasyonudur. Bu lokasyon, London Cafe yetkilileri tarafından büyük bir titizlikle ele alınarak incelenmekle beraber bayiliğinize gelecek olan müşterilerin sosyal durumları da göz önüne alınarak belirlenmektedir. Bir diğer önemli nokta ise personel ve yönetici eğitimidir. Tüm personel ve yöneticiler London Cafe’nin belirlemiş olduğu eğitim programından yüzde 100 başarı oranı ile geçmek zorundadır. Eğitim programında öğrenilenleri de bayilikte harfiyen uygulamak zorundadır. Bunun nedeni ise bu markanın tüm dünyada standart bir konsepte sahip olmasıdır. Yani dünyanın her yerinde aynı konsept ile hizmet verme amacı güdüyor olmasıdır.

Armark Misafirim Deneyim Anketi

Londan Cafe Bayiliği Başvurusu

Yukarıda sizlere bahsetmiş olduğumuz tüm şartları büyük bir titizlikle, eksiksiz bir biçimde yerine getirebilecek finansal kaynak ve potansiyele sahipseniz, London Cafe bayiliği başvurusu yapmanız için önünüzde hiçbir engel bulunmuyor demektir. Başvuru formunu www.cafelondon.com.tr adresine ulaşarak doldurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here