Loris Parfüm Bayiliği ve Şartları

İnsanlar artık daha bakımlı ve daha hoş görünüme sahip olmak adına kozmetik ürünlerine önem veriyor. Özelliklede parfüm seçimi insanlar arasında neredeyse en önemli kozmetik seçimleri arasında bulunuyor. Parfümeri alanında yer alan markalar pahalı olduğundan ötürü bu seçimler tüketiciler tarafından zorluk yaşatsa da son yıllarda açık parfüm üretimi yapan markaların çoğalması ve kaliteli hizmet sunması bu durumun açığını kapatmakta. Bu kapsamda faaliyet gösteren markaların başında gelen Loris parfüm, Türkiye’nin birçok il ve ilçesine bayilikler verdiği gibi, aynı zamanda birçok dünya ülkesine de ihracatlar sergileyerek markalaşma hedefini yükseltmektedir. Tüm bunların yanı sıra üretim çeşitliliğinde sadece parfüm üretimi yapmaya yetinmeyen Loris çeşitli kozmetik ürünlerin üretimini de yaparak tüketicilere ulaştırmakta.

Birbirinden kaliteli kozmetik ürünlerini tüketicilerine sunan Loris, özelliklede parfüm konusunda kalıcı bir koku sağlamak adına kendini geliştirmiş ve kullanıcıları tarafından sürekli tercih edilmiştir. Bu kapsamda birçok girişimci parfümeri alanına dayalı bayilikler üzerine araştırmalar yaparak Loris ve benzeri büyük markalar tercih ederek yatırımlarını bu kapsamda gerçekleştirmektedirler. Köklü ve büyük bir marka grubuna sahip olan Loris, parfüm bayiliği almak isteyen girişimcilere birçok farklı ürünü ile destek vermektedir. Loris parfüm bayiliği ve daha diğer önemli detayları konumuzun devamında sizler için paylaştık.

Loris Parfüm Bayiliği Nasıl Alınır?

Hangi iş üzerine girişimci ruhunuzu ortaya koyarsanız koyun, az veya çok mutlaka sermaye gerekmektedir. Fakat parfümeri alanında az sermaye ile daha fazla kâr marjına sahip olabilirsiniz. Loris parfüm bayilik başvurusu etkenleri içerisinde yer alan bir takım şartlar karşılandığı takdirde az sermaye ile Loris’e ait bir bayi olabilir ve satışlarınıza başlayabilirsiniz. Loris parfüm bayiliği ve şartları kapsamında yer alan maddelerin başında iş yerini kuracak olan kişinin mutlaka Bağ-kur veya SGK’ya kayıtlı biri olması gerekiyor. Akabinde işyerinde başka çalışan olacak ise bu kişinin de mutlaka SGK kaydına tabii olması gerekiyor. Aksi durumu kaçak işçi çalıştırmaya girdiğinden ötürü, marka kendi prestijini sarsmamak adına kabulünü uygun görmemektedir. İşyerinizin kurulumu gerçekleştikten hemen sonrasında ise belediyeden ruhsat, vergi dairesinden ise vergi numaranızı almak zorundasınız. Kozmetik alanına dair bir işyeri açmak için ise gerekli evrak ve belgeleri temin etmeniz gerekmektedir.

Loris Parfüm Bayiliği Şartları Nelerdir?

Hemen üstte bahsettiğimiz önemli evrak ve belgeler dışında Loris markasının bayilik için bir takım şartlar koştuğunu belirtmek isteriz. Öncelikle başvuru yapmak isteyen kişilere 3 farklı başvuru kanalı sunan Loris, resmi internet sitesinden, e-posta ve irtibat numaralarından başvuruları kabul etmektedir. Bu bilgilere www.lorisparfum.com adresinden ulaşabilirsiniz. Bayilik başvuru şartları arasında ise mutlaka cebinizde dükkan ve ürün için en az 10 bin TL olması şart. Daha detaylı bir listeleme yapacak olursak;

  • Firma öncelikli olarak işyerinin kalabalık bir cadde, AVM veya benzeri halkın yoğun olduğu bir bölgeyi sizden tutmanızı isteyecektir,
  • Loris parfümün kurulduğu işyerinin il veya ilçe ise nüfus dağılımı,
  • Tutulacak olan dükkanın en az 10 m2 alana sahip olması,
  • Son olarak yukarıda da bahsettiğimiz üzere gerekli masraflar için en az 10 bin TL nakit paranın olması gerekmektedir.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here