Lotto Ayakkabı Bayiliği Ve Şartları

İtalyan spor markası olan Lotto, Türkiye genelinde adını duyurmuş, birçok hedef kitlesine ulaşmış önemli bir marka haline gelmiştir. 400’ü aşkın mağazası ile Türkiye’de geniş bir alana sahip olan Lotto, hem dünya çapında hem de Türkiye çapında lotto bayileri kurmaya devam ediyor.

Lotto Markası Nedir? Ne Yapar?

İtalyan spor giyim markası Lotto, spor ayakkabı ve spor giyim üzerine üretim yaparak satışa sunan köklü bir marka olmaktadır. Lotto markasının Türkiye’deki lisansörlüğü ise Linteks tekstile ait olmaktadır. Ankara, Konya, İzmir, Eskişehir, Antalya, Bursa ve İstanbul gibi birçok ilde bayilik veren Lotto, talepler ve karşılanan koşullar doğrultusunda bayilikler vermeye devam etmektedir.

 

Lotto Bayilik Başvuru Şartları Nelerdir?

Ünlü bir spor giyim markası olan Lotto, bayilik almak isteyen girişimcilere bazı taleplerde bulunmaktadır. Girişimciler, markanın taleplerini karşıladıkları doğrultuda ise bayilik almaya hak kazanmaktadır.

– Girişimciler en az 75 metrekare büyüklüğünde mağaza bulmalıdır.

– Girişimcilerin bulmuş oldukları mağazanın konumu cadde üzerinde yani işlek bir yerde olmalıdır.

– Ayrıca girişimciler Lotto’ya 50 ile 100 bin TL arasında teminat mektubu sunmak durumundadırlar.

Girişimciler bu şartları yerine getirdikten sonra firma uygun görürse Lotto bayiliği alabilirler hatta bir süre sonra lotto türkiye distribütörü dahi olabilirler.

Lotto Online Satış İmkânı da Sunuyor

Tanınmış ve ünlü bir dünya markası olan lotto online satış yöntemini de kullanmaktadır. Online web sitesine sayısız ayakkabı modellerini ve spor giyim modellerini sunan Lotto, müşterilerine web sitesi üzerinden de alışveriş imkânı sunmaktadır. Ayrıca bayilik alan girişimciler de bu yöntemi kendi isimlerinde bir site ile Lotto bayiliği altında satışlarını büyütebilmektedir.

Lotto Bayiliği Ne Kadar Kazandırır?

Lotto bayiliğinin net bir geliri yoktur. Bu gelir tamamen girişimcinin düzenli ve disiplinli çalışmasının yanı sıra girişimcinin pazarlama yeteneği de kazanacağı kar marjı üzerinde büyük etki göstermektedir.

Dünya çağında ün yapmış bir marka olan Lotto markasının bayiliği genel itibari ile girişimcilerin niteliklerine bağlıdır. Çalışkan ve iyi bir pazarlaması olan girişimci hem firmaya kazandırıp hem de kendisi iyi bir gelir sağlayabilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here