Mad Parfüm Bayiliği ve Şartları

Güzel kokmak sadece kadınlar için değil erkekler içinde çok önemli bir unsur. Parfüm, insanların kişisel bakımlarında vazgeçilmez bir ürün olarak dikkat çekiyor. Sürekli tüketilen bir ürün olması sektörü hep diri tutmaktadır. Hal böyle olunca girişimcilerin dikkatini çeken bir iş fikri olarak göze çarpan parfüm sektörü, uzun soluklu ve bol kazançlı bir iş olarak fazlasıyla rağbet görmektedir. Bu durumda, parfüm bayiliği veren firmalar bir hayli talep görüyor. Mad Parfüm de bayilik hizmeti vererek bu işe atılmak isteyenlere katkıda bulunan bir firmadır.

Mad Parfüm

2000 yılından beri açık parfüm sektöründe hizmet veren Mad Parfüm, kaliteli ürünleri müşterilerine sunuyor. Mad Parfüm, ürünlerini dünyanın en seçkin ve en kaliteli parfüm üreticilerinden ithal etmektedir. Parfümleri, Sağlık Bakanlığınca onaylı ve uzman kimyagerler tarafından test edilerek müşterilerine sunulur. Yüzlerce parfüm ve kişisel bakım ürünlerini bir arada sunan Mad Parfüm, bayilik(franchise) vererek markasını daha da çok insana duyurmak istiyor. Mad ile açık parfüm bayiliği alarak sizde kazanç sağlayabilirsiniz.

Mad Parfüm Bayilik Şartları ve Maliyeti

Yeni şubeler açarak büyümeye ve girişimcilere destek vermek için ülke genelinde bayilik veren Mad Parfüm, hizmet ağını daha da yaymak istiyor. Mad Parfüm şubesi açarak hem kendi işinizi büyütmüş olursunuz, hem de prestijli bir marka ile ticarette deneyim kazanırsınız. Mad Parfüm işletmesi açmanız, tek başınıza bayilik almadan açacağınız bir dükkândan çok daha az riskler barındırır. Mad Parfüm Bayiliği için bazı şartlar aranır. Açılacak olan işletmenin yakınlarında başka bir Mad şubesi bulunmaması gerekir. Şubenin cadde üzerinde ya da AVM içinde olması şarttır. Başka unsurlarda bulunabilir. Maliyette açılacak şubeye ve alınacak hizmete göre farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi için firma ile görüşmeniz gerekir.

Mad Parfüm Bayilik Başvurusu

Firmanın web sitesine girerek franchise(bayilik) başvuru formunu doldurup ön başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca iletişim bilgilerine de yine site üzerinden ulaşmanız mümkün. Firma en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır. Bayilik ve maliyeti ile ilgili detaylı bilgi almak için firma ile iletişim kurabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here