Madame Coco Bayiliği Nasıl Açılır?

Fransız ev tekstili ve dekorasyon ürünleri ile herkesin gönlünde taht kurmayı başaran Madame Coco farklı tasarımları ile uzun zamandır müşterilerine en iyi imkanları sunuyor. Klasik tasarımlardan ziyade daha modern ve günümüze uygun ürünleri ile çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Bir firmanın adını duyurması uzun zaman alsa da aynı durum Madame Coco için geçerli olmadı. Piyasaya atıldıktan kısa süre sonra bir çok yerde şubesini açarak hizmet vermeye başlaması ile birlikte gün geçtikçe büyümeye devam etti.

Türk halkı teknoloji geliştikçe, dünya değiştikçe alışkanlıklarından sıyrılmayı tercih etti. Daha farklı ürünler ve modern eşyalara yöneldi. Bu durumda da ev tekstili sektöründe olan mağazalar arasında bir anda büyüyen bir marka görüldü. Madame Coco zaman içerisinde o kadar popüler bir hal aldı ki, pek çok dükkan, işletme ürünlerini taklit etmeye başladı. Bu da markanın ne kadar çok kullanıldığının ve sevildiğinin kanıtı oldu.

Eğer siz de yeni bir işe girmek istiyorsanız, fakat ne yapacağınıza henüz karar vermediyseniz, bir de sermayeniz hazırsa hemen Madame Coco bayiliği almak için işlemlere başlayabilirsiniz. Ev tekstili çok geniş bir sektör olmasına rağmen bu işten kârınız oldukça fazla olacaktır. Ciddi bir müşteri kitlesi olduğu için de iş yapmama gibi bir olanak söz konusu değildir.

Kozmetik ve ev giyim alanında da hizmet vermeye başlayan, gecelik, sabahlık, pijama, elbise askısı, bornoz, terlik gibi ürünlerin de satışını yapan Madame Coco bir çok kesime hitap etmeye başladıktan sonra çok daha büyük bir firma haline geldi. Tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi, Türk toplumunun genellemeden sıkılması ve yeni, Avrupa modasına uygun ürünleri evlerinde de kullanmak istemesidir.

Yaklaşık 250 mağazaya ev sahipliği yapan Madame Coco Deha Mağazacılık Ev Tekstili Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bünyesindedir. Markayı oluşturan İlhan Tanacı English Home kurucularından da bir tanesiydi. Sonrasında kendisine öz ürünler oluşturmayı tercih ederek English Home ile bağlantılarını kesmiştir.

İyi bir pazarlama anlayışı olan bu markanın müşteri devamlılığını sağlamak birincil amaçlarındandır. Müşterileri memnun bırakmak, kampanyalardan yararlanmalarını sağlamak, sürekli alış- veriş yapmasına ve markayı tercih etmesine teşvik etmektedir. Madame Coco bayilik vermek için belirli koşullar aramaktadır. Aynı zamanda Türkiye genelinde bayilik kabul etmemektedir.

Eğer ABD ya da Avrupa ülkelerinin bazılarında girişimde bulunmak isterseniz web sitesi üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir. Ayrıca bir ülkede bayilik verecekse ülkenin tamamını kullanma şartı vardır. Ayrıca başvuruların değerlendirilmesinde perakende tecrübesi olanlar daha cazip gelmektedir. Başvuru sırasında iş planının yanında bir de kuruluş evrakları, bilanço, imza sirküleri gibi evrakların da teslim edilmesi gerekmektedir. Eğer siz de yurt dışında Madame Coco bünyesinde olmak isterseniz hemen başvuru yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here