Mado Bayiliği Nasıl Alınır?

Türkiye’de bir dondurma markası olarak bilinen aynı zamanda cafe hizmeti de veren Mado kurulduğu günden bu yana çok iyi işler başarmış, gün geçtikçe daha da büyümüştür. Yeni yatırımcılar sayesinde şubelerinin devamlılığını sağlayan, insanlara daha iyi hizmet sunmak için sürekli çalışan firma personelleri müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini ciddi bir şekilde benimsemiş durumda. Mado ilk kez 1992 yılında İstanbul Caddebostan’da faaliyete geçmiştir. Sadece sokak dondurmacısı olarak işe başlamış sonrasında gittikçe büyüyerek cafe konseptine geçiş yapmıştır.

Dondurmanın yanı sıra diğer tatlıların ve çeşitli içeceklerin de servisini yapması ile birlikte kaliteli ürünleri gün geçtikçe dilden dile yayılmıştır. Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde faaliyette olmak isteyen Mado ilk 6 ayda toplamda 20 şube açarak önemli bir adım atmış oldu. Bu sayede bayiliklerini de vermeye başladı. Yatırımcılar Mado’dan bayilik almak için gerekli standartlara sahip olabilmek için çok çaba gösterdi. Bir dönem sonra yurt dışında da hizmet vermeye başladı. 2002 yılında ‘’Türkiye’nin Franchising Sistemini En İyi Uygulayan Markası Ödülü’’ almaya hak kazanmıştır.

Mado cafeleri 7’den 70’e her kesime hitap etmektedir. Personellerin ilgisi sayesinde müşterilerin sık sık gittiği bir yer haline gelmiştir. Menüsündeki çeşitliliği de herhangi bir mevsime değil her mevsime hitap etmesini sağlamıştır. Dondurma kültürünü kış aylarında bile yaşatmayı başarmış, kısa sürede ciddi bir büyüme yaşamıştır. Mado bayiliği alanlar da kurallara uygun, her detayı göz ardı etmeksizin uygulamaya devam etmiştir.

Çok sevilen ve herkes tarafından bilinen bir markanın temsilcisi olmak, insanların daima mutlu olduğunu görmek size de çok iyi gelecektir. Ayrıca bu işten elde edeceğiniz kâr da bir çok işletmeden fazla olacaktır. Çok zahmetli bir sektörde olmadığı için bir kaç çalışan eşliğinde kısa sürede işe adapte olmanız mümkündür. Sadece yanınızda çalışacak personellerin güler yüzlü, müşteri ilişkisine önem veren ve verimli çalışan insanlardan olmasına özen göstermelisiniz. Böylece gelen müşteriler, gitmek istemeyecek, ilgiden hoşnut olacaktır.

Mado profesyonel bir ekip oluşturmuştur. Bayilik alanlara her zaman destek olmakla birlikte, tüm sorunlarında yanında olmaktadır. Çözüm odaklı bir firma olduğu için her konuda yardımcı olacaktır. Mado bayiliği almak için ilk önce başvuru yapmanız gerekmektedir. Web sitesi, telefon ve ya e- posta aracılığı ile başvuru yapılabilmektedir.

Başvurunuz onay sürecinden geçecektir. Bayilik ekibi tarafından incelenecek ve kısa süre içerisinde (genelde 1 haftada) tarafınıza dönüş yapılacaktır. Ardından bayilik için mekan araştırmalarınız soruşturulacaktır. Mekan incelenecek ve uygun olup olmadığına bakılacaktır. Tüm bu detayları atladıktan sonra girişimci ile yüz yüze görüşmeler sağlanır. Kâr tahminleri gibi planlamalar yapıldıktan sonra sözleşme imzalayabilirsiniz. Sözleşme süresi beş yıl olarak belirlenmiştir. Personel alımları, mekanın dekorasyonu, proje fiyatı belirlenmesi gibi işlemler tamamlandıktan sonra açılışı yapabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here