Midye Satarak Para Kazanılır Mı?

Toptan midye fiyatları aslında midye satışı ile para kazanmak isteyen kişiler için araştırılması gereken bir durum. Toptan midye fiyatları yaklaşık 12 TL ile 15 TL arasında değişiklik göstermekle birlikte bu ücreti ikiye katlayabilmek için seyyar midye satıcılarının midye başına kar oluşturabilmesi gerekir. Dolayısı ile midye çeşitleri küçük ve büyük olmak üzere ikiye ayrıldığı için her ikisinin fiyatı da değişiklik göstermektedir. Küçük midyeler genellikle 0,40 kuruş, büyük midyeler 1 TL ye satılarak semte göre de değişiklik göstermektedir.

1 kilo midye dolma kaç adet? Aslında öncelikle bunu bilmek gerekiyor. Midye satışı ile para kazanmak aslında %100 karlı bir iş çünkü toptan alımlarda tanesini 18 kuruştan alabiliyorsunuz ve satarken tezgahlarda tanesini 1 TL ye alıp yiyorsunuz. %100’den bile fazla kar elde etmiş oluyorsunuz. Midye satarak para kazanmak istiyorsanız özellikle bu işi toptancılarını araştırarak çözmeniz gerekmektedir. Toptancıları ile görüşerek gerekli pazarlığınızı yapabilirsiniz. Toptan alımlarda 100 tanesini 40 TL ye kadar alabiliyor ve %100’lük bir karla tanesini 0,75 kuruştan veya 1 TL ye satarak aslında vermiş olduğunuz paranın 3 katını kazanabiliyorsunuz.

Toptan midye satanlar olarak internet üzerinden de araştırma yapabilirsiniz. Toptan midye satışı ile hem zevkli hem de eğlenceli bir ek gelir imkanı oluşturabilir yüzde yüz karla da para kazanabilirsiniz. Günde 100 tane sattığınızı düşünseniz ki mutlaka satılmaktadır. Zaten 100 tanesini 40 TL ye aldığınız ürünü 2,5 katı karla kazanmış olacaksınız. Midye satışı oldukça geliri yüksek ve iyi para kazandıran ek işler arasında sayılabilmekle birlikte midye tutkunları ve midyeyi çok severek yiyenler bir alışta 30,40 tane birden yedikleri için hiç zorlanmadan satışını yapabileceğiniz bir ürün olacaktır. Ek iş fırsatları ararken midye satarak para kazanma ihtimalini de bence bir yere not alabilirsiniz. Size hem ek gelir, hem sermayenizi 3 katına çıkarabilecek bir fırsata dönüştürebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here