Miss Poem Bayiliği ve Şartları

Her geçen gün birçok farklı alana dayalı olarak yeni iş fikirleri doğuyor. Bununla birlikte eskiye veya yeniye yönelik farklı iş potansiyelleri girişimcilerin hedef noktasından geçmekte. Daha iyi bir işyerine veya daha fazla para kazanma hedefini kuran girişimciler bu kapsamda yatırımlar yapmaktadırlar. Sürekli araştırmalar yaparak en iyi yatırımı hangi bayilik üzerine yapabilirim sorusuna cevaplar arayan girişimciler, istikrarlı ve çabuk büyüme düşüncesiyle hareket etmektedirler. Bayilik veren firmalar arasında son dönemlerde parlayan ve birçok bayi kitlesine sahip olmayı başaran Miss Poem genç kesimlere yönelik giyim alanında Türkiye ve Avrupa’da toplamda 100 bayiliği bulunan önemli markalardan biri olmaktadır. 20 yıllık bir başarıya sahip olan marka, franchise konusunda göstermiş olduğu son yıllardaki atılımları sayesinde marka değerini daha da yükseltmiş ve bu duruma yönelik daha yaratıcı fikirlerle yatırımcılara kolaylık sağlamıştır. Konumuzun devamında sizlere Miss Poem hakkında detaylı bilgiler ve bayilik şartlarına ilişkin sunumlar hazırladık.

Miss Poem Bayiliğini Neden Almalıyım?

Yatırımcıların en çok sordukları soru arasında neden almalıyım kriteri gelmektedir. Aslında bu durum her ne kadar kendileri için can sıkıcı ve kararsızlık içerisinde bir kelimeyi nüksetse de oldukça doğru bir soru merakçığı oluşturmaktadır. Nedeni ise insanlar az veya çok fark etmeksizin yatırımlarının boşa gitmesinden korkmaktadırlar. Sermayelerini batırmak istemeyen girişimciler bu kapsamda yatırımlarını her zaman kazandıran işe yönelik hamlelerle yapmak istemektedirler. Bunun yanı sıra girişimciler az sermaye ile karlı bir bayilik anlaşması yapmayı hedeflerken, aynı zamanda sermayesiz bayilik kapsamında yer alan anlaşmalar üzerine de oldukça araştırmacı ve ilerleyici bir durum sergilemektedirler.

Önemli markaların bayilikleri üzerine yatırım yapmak isteyen girişimciler neden bu markayı seçtiklerine dair bilgi sahibi de olmaları gerekmektedir. Misal konumuz dahilinde yer alan Miss Poem’i seçmeniz için birçok neden bulunmaktadır. Miss Poem bayiliği ücretsiz yani bir diğer adıyla sermayesiz olarak işlemektedir. Sermaye koymadan bayilik almak isteyen girişimciler için iyi bir fikir kapsamını oluşturan Miss Poem, aynı zamanda bayilik için herhangi bir başlangıç veya royalty olmaksızın bayilik veriyor.

Miss Poem Bayilik Şartları ve Başvurusu

Miss Poem markasının bayisi olmak için öncelikle marka tarafından tavsiye edilen lokasyonlarda bulunmanız gerekiyor. Bu lokasyonlar Ankara, Mersin, İstanbul, Antalya, Eskişehir, Manisa, Kütahya ve benzeri büyük şehirleri kapsıyor. İlk olarak sermaye yani başlangıç bedeli olarak da sizden herhangi bir talepte bulunmuyorlar. Elbette mağaza için demirbaş ve dekor masrafları olacaktır. Fakat firma tarafından isim hakkının kullanılmasından ötürü sizden bir ücret istenmiyor. Ciro hedef planlaması ise mağazanın bulunacağı lokasyona göre değişim gösterebiliyor. Miss Poem bayiliği için 444 1 355 numaralı destek hattını arayarak kendileriyle birebir iletişime geçip, bayilik konusu hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here