MNG Kargo Bayiliği Nasıl Alınır?

2003 yılında kurulan ve kurulduğu günden beri aralıksız olarak faaliyet gösteren MNG Kargo Türkiye çapında bayilikler vererek, yatırımcılara yüksek kazançlı iş imkanı sunuyor. 800’den fazla şubesi, 26 aktarma merkezi, 15 bölge müdürlüğü yaklaşık 200 kara taşıma aracı ve 6 uçağı ile uzun zamandır başarılı bir iş hayatı sürdüren MNG Kargo bünyesinde 8000’den fazla çalışan vardır. Kendine ait taşıma uçakları olan tek firma olarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda Türkiye’nin tüm şehirlerine 24 saatte teslim garantisi vermesi, daha fazla tercih edilmesine sebep olmaktadır.

MNG Kargo 220 ülke üzerinde anlaşma yaptığı firmalar sayesinde hizmet vermeye devam etmektedir. Siz de bir bayilik almak isterseniz MNG Kargo’nun bazı şartları olacaktır. Öncelikle yatırımcılarının sürekli işinin başında olmasını, dikkati dağılmadan uzun süre çalışma performansı sergilemesini ister. Bu sayede işler daha rahat bir şekilde yürüyecektir. Aynı zamanda para kazanma konusunda hırslı bir yapınız olması gerekir. Eğer bu işi azimle ve özveri ile yapmazsanız kısa sürede zarar etmeniz söz konusu olabilir. MNG Kargo da bünyesinde barındıracağı yatırımcılarda bu özelliklerin olmasına fazlasıyla önem vermektedir.

MNG Kargo bayiliği aldıktan sonra çalışırken sabırlı olmanızda fayda vardır. Ayrıca müşteriyi çekmek için de çalışmalar yapmalı, gerekli eğitimleri almalı ve özenli bir şekilde şubeyi idare ettirmeniz gerekir. MNG Kargo bayiliği sadece 25 yaşın üzerindeki insanlara vermektedir. Erkekler için askerlik yapma zorunluluğu vardır. Eğer askerliğinizi yapmadıysanız bünyesinde çalışmanız mümkün değildir. Kimi zaman lise mezunları ile çalışsa da üniversite mezunlarını tercih etmektedir.

MNG Kargo, dünya ticaretinin serbestleştirilmesi ve liberalleştirilmesi ilkelerini göz önünde bulundurduğu için tüm standartları doğru bir şekilde uygulamaya devam etmektedir. Kargo sektöründe çok önemli bir yere sahip olması, güvenilir olması ve müşteri ilişkilerindeki profesyonel yaklaşımı sayesinde bir çok insanın sürekli kullandığı bir kargo firmasıdır. Özellikle çalışanlarının ilgili personellerden oluşması, karşıdaki kişiyi memnun bırakmaktadır.

MNG Kargo bayilik başvurusu için resmi web sitesi üzerinden verilen formu doldurmanız gerekmektedir. Bunun dışında 0 (212) 366 55 55 numaralı telefon üzerinden de ulaşabilir, gerekli bilgileri alabilirsiniz. Firma isim hakkı bedeli için farklı bir sistem geliştirmiştir. Ya hiç para alınmıyor ya da kazandıkça ödenebilir bir sistem ile çalışıyor. Yaklaşık 20- 25 bin TL arasında bir rakam resmi belgeleri almak ve hazırlık aşamasını tamamlamak için gereklidir.

Acente şirket kurum maaliyeti olarak 500- 1250 Tl ve G3 belgesi maaliyeti alınmaktadır. Aynı zamanda yatırımcıya eğitim, personel, proje, yer seçimi, pazarlama, satış, bölge koruması ve ortak reklam konusunda destek vermektedir. MNG Kargo aylık 10.000 TL’ya kadar gelir imkanı sağlamaktadır. Bu nedenle yeni bir işe başlamak isteyenler MNG Kargo oldukça kârlı olduğu için yukarıda belirttiğimiz telefon numarası aracılığı ile girişimde bulunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here