Munzur Su Bayiliği

Günümüzde çevre kirliliğinden nasibini alan en büyük şey, hayatımızın olmazsa olmazı sularımızdır. İçtiğimiz ve tükettiğimiz sular ülkemizdeki çoğu evde çeşmelerden içilememektedir. Bu yüzden bizler evlerimizde ki su talebinin sonucu olarak çeşitli su fabrikaları kurulmuştur. Bu fabrikalar suları bir şişeye koyup biz tüketicilere temiz ve sağlıklı bir su sunmaktadır.

Nasıl yapılır ?

ilk olarak su şişelerinin tedarikçi firmadan alımı yapılmaktadır. Daha sonra ki işlemler el değmeden makineler ile yapılmaktadır. tedarikçi firmadan alınan bu şişeler basınçlı su ile temizlenmektedir. Bir sonraki işlem ise tutkal, kağıt ve benzeri maddelerin olup olmadığının kontrol edilmesidir. Gerekli kontroller gerçekleştirildikten sonra su dolum işlemi yapılmaktadır. Suyu doldurduktan sonra kapağı kapatılır ve bir hava kaçağı var mı diye kontrol edilir . Sorunlu şişeler ayrılır diğerleri teslimat alanına gitmektedir. Munzur suyunun dolumu ise Tunceli’nin temiz ve hırçın suyu olan Munzur’un suyundan yapılmakta ve dolum sırasında her türlü kontrolü yapılıp içime uygun bir hale getirilmektedir.

Kazancınınız Ve Bayiilik

Munzur su bayiliğini almak isterseniz ilk olarak 20 bin TL gibi minimum açılış bedeli ile bayiliğinizi alabilirsiniz. Genellikle diğer büyük firmalar tercih edildiği için Munzur su pek tercih nedeni olarak görülmemektedir. Ancak gerek diğer firmalardan daha üstün lezzet ve sağlık olsun  gerek fiyatlarının uygunluğu olsun Munzur su diğer firmalardan daha fazla kazandırmaktadır. Bakıldığında çevre kirliliğinin gittikçe artmasından dolayı çoğu ilde hazır su tüketimi artmış ve bu su satan bayiliklerde kar oranında da artış görülmüştür. Ayrıca Munzur Su’yun diğer firmalara göre daha ekonomik olması avantajdır.

İletişim ve Kısaca İş Tanımı

İlk olarak Munzur Su’ya aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz. Bu adreslerden bayilik hakkında bilgi alabilir ve ona göre iş yerinize ilk etapta siparişinizi yapabilirsiniz. Daha sonra bir yer kiralayıp şirket isminizi belirleyip Munzur su geldiğinde ise bir satış ofisi kurarak sabit telefon ve mobil telefonunuzu etrafınızdaki evlere bir broşür yardımı ile duyurabilirsiniz. Ayrıca ilk etapta bir motor daha sonrada ufak kamyonette alabilirsiniz bu gibi araçlar yardımı ile suyunuzu daha hızlı satabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here