My Love Parfüm Bayiliği ve Şartları

Birçok kişi artık tek bir işle yetinmemekte ve daha fazla kazanç sağlamak adına çeşitli iş fikirleri üzerine bayilikleri inceleyerek en doğru iş hacmini seçip gelir elde etmeye başlamakta. Bunlardan biride açık parfüm bayiliği üzerine yer alan işletmeler olmakta. Ek gelir ve bir işyeriniz olmasını istiyorsanız parfümeri alanına yatırım yapmaktan kaçınmayın. Bu konumuzda sizlere My Love parfüm bayiliği üzerine detaylı bilgiler sunarak mantıklı yatırımlar yapmanızı sağlayacağız. Marka veya ithal parfümlerin fiyatları git gide artmakta, insanlar hem azda olsa kaliteli ve daha ekonomik parfümler üzerine satın alma işlemine girmelerinden ötürü piyasa daha da kızışmakta. Açık parfüm bayilikleri de bu kapsamda büyüme göstererek bayilik almak isteyen kişiler tarafından tercih halini almış bulunuyor.

My Love Parfüm Bayiliği Başvurusu Nasıl Yapılır?

Parfümeri üzerine yapacağınız iş potansiyeli ister kapalı, ister açık parfüm olsun fark etmeksizin tüm bu iş hacminiz kabiliyete dayalı olmalıdır. Sahip olacağınız bu özellik sayesinde işyerinizin iç dekorasyonundan tutun, müşteri ilişkisine kadar tamamı bu iş çerçevesinde bir öncelik niteliği taşımaktadır. Az sermaye ile işyeri açmak istiyorsanız, parfüm bayiliği tercihini yaparak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Az sermaye ile kar oranı yüksek olan bir iş potansiyeline sahip parfüm bayiliği için dükkan seçimi de marka seçimi kadar önemlidir. Yer ve bulunduğu konum kapsamında iyi bir safhada yer alması size pozitif bir değer katacaktır.

Çevrenize göz attığınız vakit sizlerde parfümeri dükkanlarının işlek caddeler ve anne caddelerde olduğunun kanaatine varacaksınız. Gençlerin daha çok takıldığı bölgelerde yer alan parfümeri dükkanları bu yaş grubuna daha çok satış gerçekleştiriyor. Bu nedenle bayilik için cadde üzeri işlek yerleri tercih etmenizde fayda var. My Love parfüm bayiliği başvuru işleminizi yapmadan evvel mutlaka dükkan seçiminizi doğru yapın. My Love markası dükkan alan zorunluluğu şart koşmasa da, sizler 10 m2’den küçük olmamasına dikkat edin.

My Love Parfüm Bayiliği İçin Sermaye Gereksinimi

Parfümeri dükkanında gider kapsamında en çok giden taraf dükkan kirası olmaktadır. Ayrıca işlek bir cadde üzerinde yer gözünüze kestirdiyseniz “hava parası” olarak da adlandırılan maliyeti gözden çıkarmalısınız. Dükkanı devir eden kişiler genellikle yeni kiracıdan hava parası olarak adlandırılan para talebinde bulunmaktadırlar. Dükkan ana cadde ve işlek bir yerde ise hiçbir insanoğlu size o dükkanı bedavadan kazandırmaz. Bunu göz ardı etmek istiyorsanız halk daha az olduğu bölgelerde gözünüzü kestirerek dükkan seçiminde bulunabilirsiniz. Öte yandan “ben hava parasını da veririm” diyorsanız bulunduğunuz il veya ilçenin popülerliğine göre fiyatlar da artış göstermektedir. Eğer büyük bir şehirden bahsediyorsak bu durum sadece hava parası olarak 40 bin TL’nin cebinizden çıkmasına neden olacaktır. Kira olarak da aylık 1000 TL gibi bir gideriniz sadece kiraya gidecektir.

My Love Parfüm Bayilik Başvuru Kanalları

E-Posta: info@myloveacikparfum.com
Tel: 0(216) 371 24 58
GSM: 0(539) 490 40 80

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here