Network Marketing İle Nasıl Para Kazanılır?

Network işi yapan firmalar özellikle dünya çapında kendini geniş kapsamlı olarak tanıtmış imkan ve olanakları ile, içerisinde birçok insana iş imkanı sağlamış ve isim yapmış firmalardır. Aslında bir diğer adı ile network marketing satış işidir. Satış işi ikna işidir. İkna belli bir yeteneğinizin olması ile oluşur ve dolayısı ile bu yetenek doğuştan olabileceği gibi sonradan kendinizi geliştirerek de kazanabileceğiniz bir yetenektir. İkna kabiliyetinize güveniyorsanız, çevrenizin var olduğunu biliyorsanız daha önce satış yaptıysanız en azından bu işi deneyebilir ve yapabileceklerinizi kendinizde görebilir ve kendinizi değerlendirebilirsiniz. Network marketing işi evde de yapabileceğiniz işler arasında olup bu konuda iş yapan birçok kaliteli firma bulunmaktadır. Dünya çapında hem ünlü hem çok zengin firmalar arasında yerlerini almaktadırlar.

Network marketing ürünleri nelerdir mutlaka bu yazıyı okuduğunuzda ne satacağım? yada nasıl başlayacağım? bu ürünler neler? diye kendi kendinize soruyor olacaksınız. O halde öncelikle ilk olarak şunu bilmelisiniz ki satış yapacaksınız hemde sıcak satış. Yüz yüze de olabileceği gibi sanal ortamlarda da yada sosyal platformlarda da satış yapıyor olacaksınız. İyi iletişimler kurmalı ve insanlarla iletişiminizin gerçekten iyi olması gerekir bu işi yapabilmeniz için. Aynı zamanda satacağınız ürünler genellikle, kozmetik, makyaj, bitkisel makyaj, kişisel bakım ürünleri, vitaminler, giyim gibi ürünler olacaktır. Ancak bu ürünlerin satışını öncelikle network marketing firmalarına üye olup satış temsilciliği ile başlayarak öğreniyor olacaksınız. Gerekli tüm bilgiler ve eğitimler firmalar tarafından size veriliyor olacaktır.

Network marketing hakkında yorumlar her zaman olumlu yönde olup bu işten gerçekten çok ciddi para kazanan kişiler ve kurumlar bulunmaktadır. Çok fazla paranın kazanıldığı network firmaları aslında bir zincire bağlı olarak çalışır. Satış temsilcileri, satış ekipleri, takım liderleri, organizasyon liderleri, gibi birleşerek büyüyen bir çatı altında yer almaktadırlar. Aslında kazanç birçok kişiye bölünmektedir. Şöyle düşünebilirsiniz, bir network firmasına üye oldunuz satış temsilciliği yapıyorsanız alt üyeleriniz oldu, alt üyelerinizin ürün satışından da kazanıyor olacaksınız. Sizin alt üyelerinizin de kendi alt üyeleri oldu, onlarda kendi alt üyelerinden kazanıyor olacaklar. Ancak siz hepsinden kazanıyor olacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here