Newjoy Mobilya Bayiliği ve Şartları

Ülkemizde sürekli yeni markaların ortaya çıkmasıyla girişimcilik ruhu daha da belirgin bir hal almaya başlıyor. Son dönemlerde açılan mağaza ve benzeri franchise hizmeti alan girişimciler bayileri oldukları firmalara bağlı olarak işleyişlerini kaliteli ve profesyonel bir kapsamda gerçekleştirmeye devam ediyor. Bu detay üzerine sizlere konumuz dahilinde Newjoy mobilya bayiliği ve şartları hakkında genel bilgiler hazırlayan bir kaynak deposu hazırladık. Genel konsepti bebek ve genç odasına dayalı mobilya ürünlerinin üretimini yapan Newjoy, ülkemizde göstermiş olduğu faaliyetlerle sıklıkla kendinden bahseden bir marka olmuştur. Bunun yanı sıra üretimini yaptığı bebek ve genç mobilya üretimlerine dayalı olarak franchising sistemi sayesinde gün geçtikçe mağaza sayısını çoğaltarak Türkiye’de kalıcı bir ağ sistemi kurmaya kenetleniyor.

Newjoy Mobilya süreklilik arz eden bir ilerleyiş ile marka bilinirliğini yükselterek mevcut şube sayısını Türkiye genelinde fazlalaştırmaya yönelik çalışmalar yapmakta. Buna bağlı olarak yeni mağazalar açma planında olan Newjoy, doğru yatırımlar yapmak isteyen ve işinde büyüyerek iyi bir müşteri kitlesi yakalamaya odaklanan girişimcilere bayilikler veriyor. Sakarya ilimizde yer alan fabrikasında günlük bazda minimum 400 ürün üretimi yapan firma, aylık üretimde ise 10 binden fazla üretim yaparak bayilerinin tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebilmektedir. Türkiye’nin yanı sıra ayrıca bu üretimlerinin %35’lik bir pay dilimini de ihraç etmektedir.

Neden Newjoy Mobilya Bayiliği Almalıyım?

Newjoy mobilya bayiliği almak için birçok nedeniniz bulunuyor. Zira ufak bir firma değil, tüm dünyaya hizmet sağlayan ve ürünlerini en iyi kalite standartları çerçevesinde geliştiren bir firma olduğundan birçok Avrupa ülkesinde tercih edilen marka değerine sahip olmaktadır. Yüksek bir prestij değeri olan Newjoy, günümüzde dünyasında toplamda 30 ülkede ve 100’den fazla şehirde hizmet veriyor. Avrupa’da 150’den fazla mağazası bulunan Newjoy, annelerin bebekleri ve çocukları üzerine seçeceği en iyi ürün modellerini üreterek çağdaş ve yenilikçi fikir anlayışı ile hizmetlerini sunuyor. İlk mağazasını Erbil’de 2013 yılında açan Newjoy kısa süre içerisinde Avusturya, KKTC ve Azerbaycan’da açmış olduğu mağazalarla adını kısa sürede duyurdu. Ardından FAS, Kuveyt, Irak, Malezya, Çin, Tayland, B.A.E. Suudi Arabistan, Cezayir, G. Afrika, Rusya ve Vietnam gibi dev ülkelere ticaret ağını geliştirmek adına ihracatlar gerçekleştirmekte. Ülkemizde ise 4 yıllık bir süreç zarfında 65 mağaza kapasitesin ulaşmıştır.

Newjoy Mobilya Bayilik Şartları ve Başvuru Kanalları

Dev markadan mağaza başvurusu yapabilmek adına öncelikli olarak bir takım şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu şartlar hem maddiyat hem de konum kapsamında yer aldığı değişiklik gösterebilmekte. Bu nedenle direkt olarak kendileri ile irtibata geçerek başvuru sürecinde yer alan şartname bilgilerini öğrenebilirsiniz. Öte yandan başvuru için kendileriyle irtibata geçebileceğiniz kanallar aşağıdaki gibidir. Bu bilgiler dahilinde kendileriyle irtibata geçip tüm bilgileri edinerek başvuru sürecinizi kararlarınız doğrultusunda gerçekleştirebilirsiniz.

Hotel Apartment for Rent in Dubai

Tel: 0(264) 290 10 90
E-Posta: omer.oner@newjoy.com.tr

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here