Nobren Parfüm Bayiliği Ve Şartları

Hem ülkemizde hem de dünya genelinde herkes kadınların erkeklere nazaran daha fazla alışveriş ihtiyacı duyduğunu ve daha fazla alışveriş yaptığını bilir. E hal böyle olunca pazarlama konusunda yenilikler oluşmaya başladı. Nobren parfüm kullananlar sayıca arttı. Parfüm sektöründe böylesi bilindik bir firmanın franchise vermesi kaçırılmayacak bir fırsat olsa gerek! Sadece tTürkiye’de değil; Almanya, Belçika, Hollanda, Azerbeycan-Bakü, Kıbrıs, Letonya gibi ülkelerde de hizmet vermeye ve ivmeli şekilde büyümeye devam ediyor.

Nasıl bayilik alabilirim?

Bunun için öncelikle uygun bir yerden dükkanınızı seçmelisiniz. Dükkanınızın yerini göstererek Nobren parfüm şirketi ile www.nobrenparfum.com sitesinin iletişim bölümünden iletişime geçebilir ve başvurunuzu yapmak için sitede belirtilen telefon numaralarından arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz ve sorularınızı oraya yöneltebilirsiniz. Böyle büyük bir firmanın franchise adını almak parfüm satışı sektöründe önünüzdeki birçok engeli kaldıracaktır ve müşteri bulmanız haliyle çok daha kolaylaşacaktır. Türkiye’de birçok popüler caddede veya popüler mahallelerinde bulunan “5 TL’ye 3 gün kalıcı parfüm” tarzı sloganlarda bulunanlar rakibiniz olmaktan çıkacak, markanın verdiği güç ve özgüven adı altında satışlarınız güven açısından da kolaylaşacaktır.

Nobren parfüm bayilik şartları nelerdir?

Nobren parfüm franchise şubelerinden marka değeri almamaktadır. Ayrıca zaman zaman kampanyalar yaparak şubelerine maddi manevi destek olmaktadır. Bayilik şartları genel franchise şartlarını esas almaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için firmanın orijinal sitesindeki iletişim numaralarını arayabilirsiniz. Adınızı soyadınızı ve ikamet ettiğiniz bölgeyi söylediğinizde kısa süre içerisinde size geri dönüş yapmaktadırlar.

Nobren parfüm bayiliği alarak ne kadar gelir elde edebilirim?

Aslında bu satış yapmayı düşündüğünüz yerin konumu ile yakından alakalı. Daha sonrasında bu markayı kullanan veya yeni kullanmaya başlayacak kişilerin dükkanınızı gerek internet sitesinden gerek sosyal medyadan gerekse geçerken denk gelmesi veyahut arkadaş tavsiyesi ile bulması ve düzenli müşteri sayınızın artması ile gelir miktarınız doğru orantılı olarak artacaktır. Eğer belli bir yatırımınız varsa herkesin deneyebileceği bir iş! Üstelik parfüm ürünleri ve kimyasal yapıları hakkında üst düzey bir bilgiye de ihtiyacınız yok! Neden mi? Çünkü Nobren parfüm kendi ürünlerini stoklarında barındıran bir şirket ve parfümlerinizi her franchise üyeliğindeki gibi firmanızdan temin ediyorsunuz. Nobren parfüm ile franchise bayiliğinde çalışmaya başlamak işte bu kadar kolay!

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here