arama

Olta İpi Sararak Para Kazanma

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • BS
 • 1 Star
  Loading...

Üç tarafı denizlerle çevrili güzel ülkemizde balıkçılık oldukça yaygın bir meslektir. Hobi olarak balık tutan hatta bu işin tutkunu olan birçok insan mevcuttur. Bu durum beraberinde evde ek iş yapmak isteyenlere de umut ışığı olmuştur. Hal böyle olunca evde olta ipi sararak para kazanma işi hiç eskimeden ek gelir arayanlara alternatif bir çözüm yolu sunmuştur. Özel bir yetenek istemeyen misina sarma işi, arzu eden herkesin yapabileceği bir ek iş fırsatıdır.

Olta İpi Sarma İşi Nasıl Yapılır?

Harici bir bilgiye sahip olmaksızın icra edilebilecek zevkli bir iş olan evde misina sarma ile hatırı sayılır bir ek gelir sağlanabilir. Yapımı oldukça kolay ve basittir. Yapmanız gereken tek şey olta kasnaklarına farklı boyutlardaki misinaları sarmak olacaktır. Makaralar halindeki misinaları sararak evde ek iş yapabilir ve gelirinize katkı yapabilirsiniz. Boş zamanlarınızı değerlendirip evde televizyon karşısında misina sararak para kazanabilirsiniz. Her işte olduğu gibi alışana kadar biraz yavaş ilerlemek gayet doğaldır. Ne kadar fazla kişi ile yapılırsa kazanç da aynı derecede artacaktır.

Evde Misina Sarmak Ne Kadar Kazandırır?

Teslim ettiğiniz işin adedine göre kazancı değişiklik gösteren olta ipi sarma, birçok kişi tarafından bilinen farklı bir ek gelir kaynağı olmuştur. Yaklaşık 200 tane misina sarma işi yaparak aylık olarak yaklaşık 300-400 TL kazanmak mümkün. Bu miktarı artırarak aylık gelirin 1000 ila 1500 TL olması sizin elinizde. Her işte olduğu gibi zamanla pratik kazanarak miktarı artırabilirsiniz. Yaptığınız işin miktarına göre aylık güzel bir gelir elde edebilirsiniz. Aylık ek gelire ihtiyacınız varsa evde olta ipi sarma işi alternatif bir gelir kaynağı olabilir.

Evde Olta İpi Sarmak İçin Nereye Başvurulur?

Misina sarma işini veren firmalara, internetten arama motorlarında aratarak ulaşabilirsiniz. Çeşitli forum sitelerine iletişim bilgilerinizi ve bu işi yapmak istediğinizi bildirerek bu firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yaşadığınız bölgede bu tarz firmalar mevcutsa bizzat gidip yüz yüze görüşebilir ve olta ipi sarmak için başvuruda bulunabilirsiniz. Son olarak çeşitli sitelere yorum bırakabilirsiniz.

Evde Ek İş İlanları
 • Sunduz vural
  2 ay önce

  Evde olta işi yapmak istiyorum geri dönüşün yaparsanız sevinirim

  2
  yorum beğen