Online Kelepir Kitap Satarak Para Kazanma

Günümüzde para kazanmanın birçok yolu mevcut. Bazı insanlar “her ay maaşım bankaya yatsın kafam rahat olsun” diye düşünürken bazıları bir girişim gerçekleştirip köşeyi dönmeyi düşünebilir. Bu konu hakkında hem ülkemiz genelinden hem de tüm dünyadan birçok örnek mevcut. Her ne kadar kitap satmak insanlığın yeni keşfettiği bir şey olmasa da online satışını yapmak bu konuda yeni bir inovasyon! Siz de e-kitap satmak istiyorum , bir kitap yazıp başımda bir patron olmadan para kazanmak istiyorum diyenlerden misiniz? Cevabınızın evet olduğunu duyar gibiyim. İster öğrenci, ister öğretmen, ister ev hanımı, isterseniz mühendis olun. Bunu ister bir hobi, isterseniz iş olarak yapın. Bu işe başlamak için önünüzde hiçbir engel yok! İşte internet üzerinden para kazanmanın yollarından bir tanesi olan yol; internet üzerinden online kitap satarak para kazanmak.

İnternetten Kitap Satarak Nasıl Para Kazanılır?

İnternet üzerinden kitap satışı ile gelir elde etmek için önünüzde hiçbir engel bulunmuyor. Her ne meslekte olursanız olun, her ne yaşta olursanız olun siz de hemen yazmaya başlayabilir ve kitaplarınızı satabilirsiniz. İnternet üzerinden birçok online kitap satış siteleri mevcut.

İnternetten Kitap Satarak Ne Kadar Kazanabilirim?

Bu konuda net bir şey söylemek mümkün değil. Eğer bilgi içerikli bir kitap yazarsanız kitabınızı daha satışa sunmadan ön satış bile yapabilirsiniz. Kitabınızın konusuna ve hitap ettiği kitleye göre kazancınız değişmektedir. Ayrıca eğer bilgi içerikli bir kitap yazarsanız rakibiniz azalacağından satışınız daha kolay olabilir birde İngilizce yazarsanız hitap ettiğiniz kitle katlanarak artabilir. Müşteri bulabilmek açısından da diğer ülkeler daha kolay olacaktır. Kitap okuma alışkanlığının çok az olduğu ülkemizde, elektronik satış daha yeni yeni gelişirken bir de kitabı satmak zorlayıcı olabilir.

İnternetten Kitap Satışına Nasıl Başlarım?

İnternetten kitap satış siteleri listesi adı altında arama yaparak kendinize en uygun siteyi kolaylıkla bulabilirsiniz ve en uygununu seçip hemen kendi içeriğinizi üretmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca bu freelance bir iş olduğu için çalışma saatlerinizi de kendiniz belirleyip istediğiniz ortamda çalışabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here