arama

Oriflame Ürünleri Satarak Ek Gelir Elde Edin

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • BS
  • 1 Star
    Loading...

İşte size ek gelir kazandıracak bir iş fırsatı daha. Oriflame ürünleri satarak da para kazanmanız mümkün. Bir şirket bünyesinde yürüyen satış işlemleri oldukça güvenilir ve kalitelidir. Müşteri memnuniyetini fazlasıyla önemserler ve işlerini buna göre yürütürler. Sizde yapacağınız kolay işlemler sonrasında Oriflame çalışanı olabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Özellikle ev hanımları tarafından yapılan ve oldukça karlı olan Oriflame satış işlemleri de gün geçtikçe gelişmektedir.

Oriflame Satış Temsilcisi Olmak İstiyorum!

Her ay belli ürünlerde özel indirimler yapan Oriflame, müşterilerini oldukça sevindiriyor. Size özel yolladıkları indirim katalogları ile de yol gösterici oluyor. Evden oturduğunuz yerden ürün satışı yapabiliyor ve hediye bonus kazanarak gelir elde edebilirsiniz. Oriflame satışı yapan kişilerle görüşerek kolayca firmanın üyesi olabilirsiniz. Ve firmaya getirdiğiniz her üye başına ek kazanç sağlayabilirsiniz. Tabi ki üye olmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Yani sorumluluk alabileceğiniz yaşta olmanız önemli bir husustur.

Ürünleri satmaya gelince, işlem çok basit. Ürünlerinizi %30’a varan indirimlerle satabiliyorsunuz. En güzel yanı ise her ay yenilenen kataloglar. Bu sayede müşteriler yeni yeni ürünlere uygun fiyatlarla ulaşabiliyor.

Oriflame’ın yaptığı seminerlere de katılmak çok keyifli oluyor. Hem gezmiş hem de tanıtım yapmış oluyorsunuz. Tüm indirim olanaklarının yanı sıra bazen de hediye bonus kazanarak ek gelir elde etmiş oluyorsunuz. Evden yürüttüğünüz bu iş sayesinde elinizde her zaman bir miktar paranız oluyor. Ek iş fırsatı arayan bayanlar için de Oriflame satış temsilciliği en güzel fırsatlardan biri.  Kısacası Oriflame ile kendi işiniz patronu siz oluyorsunuz, bir yerden sonra satış yapmaktan çok üye kazandırdığınız için üyelik işlemlerinden dolayı da çok güzel bir şekilde ödüllendirilerek kazanç sahibi oluyorsunuz. ‘Kazan kazan’ prensibinin işlediği bu sistemde ne kadar çok üyeyi sisteme katarsanız gelirleriniz de o ölçüde artar.

Siz de Oriflame’den ek gelir kazanmak ve üye olmak istiyorsanız, bu işi en iyi yapan kişiler ile irtibat kurabilirsiniz. Veya web sitesine üyelik için başvuruda bulunabilirsiniz. İşe başladıktan sonra ne kadar çok ek gelir elde ettiğinize siz de inanamayacaksınız. Üye olmak da çok kolay, yeter ki 18 yaşını doldurmuş olun!

 

Evde Ek İş İlanları