Padişah Çiğ köfte Bayiliği ve Şartları

Gıda sektörünün önemi her geçen gün katlanarak artmaktadır. Gerek kadınlarında iş hayatına atılması, gerek farklı lezzetler tatma amaçlı olsun hazır yiyeceklere olan talep aşırı derecede artmış bulunuyor. Bu durum gıda işletmeciliğinin ticaretteki önemini gözler önüne sermekte. Çiğ köfte, ülkemize has vazgeçilmez bir lezzet olarak sektörde yerini almıştır. Lezzetli bir yiyecek olarak milyonlar tarafından benimsenmiş olan bu yiyecek sayesinde birçok girişimci kazanç sağlamaktadır. Bayilik veren çiğ köfte firmaları arasında bulunan Padişah Çiğ köfte ile sizde kendi işinizi kurabilirsiniz.

Padişah Çiğ köfte

2000 yılından buyana Tüm Türkiye’de hizmet veren firma artık yurt dışında da adını duyurmak istiyor. Kendine has lezzeti ile milyonlarca insanın beğenisini kazanmış durumda. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak iyi bir profil çizmiştir. Bayilik sistemi ile birçok firma büyümeyi ve yayılmayı amaçlar. Padişah Çiğ köfte de bu amaçlar doğrultusunda hareket etmektedir. Girişimci biri olarak böyle büyük bir firma ile çalışmak istiyorsanız, Padişah Çiğ köfte bayiliği alarak bu hedefinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bayilik Hizmetleri ve Destekleri

Firma bir süreliğine ücretsiz olarak bayilik vermektedir. İsim hakkı ve benzeri unsurlar için ücret talep etmeyerek, şube sayısını artırma yolunda girişimcilere de destek veriyor. Büyük bir özen ve titizlikle ürettikleri çiğköfteyi binlerce insana tattırın diye ücretsiz bayilik desteği veriyorlar. Dükkânınızın tabelasını ve dış görselleri firma ücretsiz karşılamaktadır. Açılış gününe özel 20 kg çiğ köfteyi de, firma bayilerine ücretsiz olarak gönderiyor. Ayrıca kartvizit, sos, iş önlüğü, çiğ köfte eldiveni ve daha birçok hizmeti de bayilerine sunmaktadırlar.

Padişah Çiğ köfte Bayilik Başvurusu

Padişah Çiğ köfte bayilik başvurusunda bulunmanız için yapmanız gereken tek şey, firmanın web sitesine girerek bayilik başvuru formunu doldurmak olacaktır. Ayrıca iletişim bilgilerini de sitede bulabilirsiniz. Telefon ile firmayı arayarak, Padişah Çiğ köfte bayilik şartları ve hizmetleri ile ilgili tüm detayları yetkililerden öğrenebilirsiniz. Bayilik için gerekli şartları ve açılacak şubenin maliyetini firma ile ayrıntılı bir şekilde görüşebilirsiniz. Sizde çiğ köfte bayiliği alarak gıda sektöründe ilk adımlarınızı atabilirsiniz. Gerekli şartları ve unsurları iyi analiz etmenizde fayda var.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here