Panino Pizza Bayiliği Nasıl Alınır?

Yiyecek- içecek sektöründeki iş imkanları gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Girişimciler tercihlerini bu sektörden yana kullandıkları zaman, kısa sürede kâr elde edebildiği gibi büyüme fırsatı da yakalıyor. Eğer yeni bir iş ile ilgilenmek istiyorsanız sıfırdan mekan açabileceğiniz gibi bayilik de alabilirsiniz. Bayilik almanın daha avantajlı bir yol olduğunu bilmenizde fayda var. En önemli avantajlarından bir tanesi hazır bir işletme üzerinde sadece işi yürütme sorumluluğunu üstleniyor olmanız. Firma yetkilileri bayilik için başvurduğunuz zaman yer seçimini yapacak ve sonrasında hazırlıklara başlayacaktır. Tüm hazırlıklar profesyonel bir ekip tarafından tamamlanacaktır. Sonrasında size anahtar teslim yapılacaktır.

Panino Pizza da bayililk veren markalardan bir tanesi. İzmir’de 2009 yılında kurulan ve fast food firmaları arasında iyi bir yere sahip olan Panino Pizza bayiliği almak için belirli şartları uygulamanız gerekmektedir. Öncelikle her bayilikte olduğu gibi bunda da isim hakkı bedeli ödenmesi zorunludur. Bu bedel 20.000 dolardır. Eğer bir sermayeniz varsa ve fast food sektöründe yer almak istiyorsanız ilk etapta yer seçimi yapmanız gerekmektedir. Yapacağınız mekanın konumu ve büyüklüğü çok önemlidir. İşlek bir cadde üzerinde, insan kalabalığının çok olduğu ilçelerde olan mekanlara öncelik verilmektedir. Yer seçimini kendiniz yapmadıysanız firma yetkilileri bu konuda yardımcı olacaktır.

Türkiye’nin her yerinde olmayı hedefleyen, daha fazla müşteri kitlesine hitap etmek isteyen Panino Pizza kurulduğu günden beri toplamda 25 şube açmıştır. Lezzetli ve ekonomik pizzaları ile müşteri yelpazesini sürekli genişletmektedir. Restoranda verdiği hizmetlerin yanı sıra evlere servis yaparak da tüm müşterilerini kendine hayran bırakmıştır. Bu başarısını devam ettirmek istemiş ve franchise sistemi ile çalışmaya başlamıştır.  Bayilik verdiği şubelerin işletmecilerine de pek çok alanda destek vermektedir. Dekorasyon, mimari proje ve tasarım, ekipman tasarımı ve yerleştirmesi, kontrolü gibi durumlarda tüm girişimcilere olanak sağlamaktadır. Bu sayede yatırımcılar garantili iş yapma imkanı elde etmiştir. Siz de en kısa zamanda Panino Pizza bayiliği alarak farklı bir sektörde yer alabilir, kâr marjınızın artmasını sağlayabilirsiniz.

Panino Pizza bayiliği almak için belirli kriterlere sahip olmanız gerekmektedir. Bunların başında tüm birimlere hakim olmak ve sürekli işin başında olmak yer almaktadır. Firma yetkilileri düzenli çalışmayan yatırımcılar ile iş ortaklığı yapmak istemez. Aynı zamanda yeniliklere açık, gelişmiş bir vizyona sahip olmanızın da ciddi bir payı vardır. Bu sayede firmanın daha iyi bir yere gelmesi için önerilerde bulunabilirsiniz. Panino Pizza aktif ve enerjik bir ruha sahip girişimciler aramaktadır. Takım ruhuna sahip olan, müşteri odaklı çalışabilen, başarma ve kazanma isteğini benimseyen, kurallara uyan bir kişiliğe sahip olmanız bayilik almanızda yardımcı olacak özelliklerdir. Eğer tüm özelliklerin sizde olduğunu düşünüyorsanız firma yetkilisine 0 553 337 86 68 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here