Paşa Döner Bayilik Veriyor

Ülkemizde Dönersan A.Ş. bünyesinde 2009 yılından bu yana hizmet veren Paşa Döner %100 but etinden tavuk döner sloganıyla kısa sürede en çok bilinen ve beğenilen tavuk döner restoranı olmuştur. Günümüzde bir çok şubesiyle hizmet veren Paşa Döner franchise vererek yeni şubeleri ile büyümeyi hedefliyor.  ISO 9001-2008 sertifikasında sahip olan Paşa Döner ayrıca International Accreditation Organization’un da ISO 17021 standardına da sahip bir markadır.

Kar marjı ve sürümü oldukça karlı olan bir iş fikri olan tavuk döner restoranı açmak gibi bir düşünceniz varsa Paşa Döner bayiliği çok cazip bir fırsat olarak değerlendirilebilir. Siz de tavuk döner dükkanı açmak istiyorsanız paşa döner bayiliği alabilir ve böylece markanın bilinirliği ile müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz. Üstelik Paşa Döner bayiliği açmak öyle göründüğü gibi çok paralar harcamayı da gerektirmiyor.

Paşa Döner Örnek Restoran

Ayaküstü veya ye kalk yeme içme kültürünün giderek yaygınlaşması, ekonomik oluşu tavuk dönerin yemek konusunda tercih edilme sebepleri başında geliyor.

PAŞA DÖNER BAYİLİĞİ AÇMAK İÇİN KRİTERLER NELER?

Tavuk döner restoranı denilince akla gelen ilk markalardan biri Paşa Döner. Siz de Paşa Döner dükkanı açmak istiyorsanız franchise koşullarını sizler için araştırdık.

Öncelikle Paşa Döner dükkanı açacağınız yerin daha önce paşa döner bayiliği olmayan il ve ilçeler olmasına dikkat ediyor. Yine açacağınız dükkanın ana cadde ve müşteri potansiyeli olan bir lokasyonda olması gerekmektedir. Paşa Döner bayiliği açmak istiyorsanız 200 bin lira civarında bir franchise bedeli ödemeniz gerekiyor.

Paşa Döner franchise başvurusu ve detaylı bilgi için;

Tel : +90 (212) 702 50 05

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here