PAŞABAHÇE MAĞAZALARI İLK FRANCHISE MAĞAZASI İÇİN DOHA’YI SEÇTİ

Türkiye’nin lider markası Paşabahçe Mağazaları, ilk franchise mağazası yatırımı için Körfez ülkesi Katar’ın başkenti Doha’yı seçti. Paşabahçe Mağazaları Katar pazarına, perakendecilik alanında önemli deneyime sahip olan Abu Issa Holding ile yaptığı anlaşma sonucunda franchise modeliyle adım attı.

Türkiye’nin lider markası Paşabahçe Mağazaları, ilk franchise mağaza yatırımı için Katar’ın başkenti Doha’yı seçti. Paşabahçe Mağazaları Doha mağazası için Samsonite ve Zenith gibi dünyaca ünlü ve lüks markalarla çalışan Katar merkezli Abu Issa Holding ile işbirliği yaptı.

Yurt dışında ilk mağazasını 2015 yılında Milano’da açan Paşabahçe Mağazaları keyifli alışveriş deneyimini ve mağazalarındaki şık ve kullanışlı ürünleri Katarlı tüketicilerle buluşturuyor. Katar’ın en büyük eğlence, moda ve yemek merkezi olan Festival City AVM’de bulunan Paşabahçe Mağazası, “Yaşam” ve “Butik” konseptlerini içinde barındıran 144 metrekarelik bir alanda yer alıyor. Mağazada ağırlıklı olarak butik koleksiyon ürünlerinin yer aldığı 1000’e yakın ürün çeşidi bulunuyor.

Paşabahçe Mağazaları’nın Katar pazarındaki iş ortağı Abu Issa Holding, perakendecilik alanında Türkiye dahil Katar, Kuveyt, Bahreyn, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde 200’ü aşkın mağazayla faaliyet gösteriyor.

Cam sektörünün küresel oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları A.Ş. özgün, modern, yenilikçi ve müşteri odaklı yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleriyle cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunan Paşabahçe Mağazaları, bugün Türkiye ve yurt dışında toplam 53 mağaza ile hizmet veriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here