Patso Burger Bayiliği ve Şartları

Günümüzde hazır yiyecekler neredeyse tüm insanların hayatında önemli bir yer tutar. Fast food yiyecekleri müşterilerine sunan birçok küçüklü büyüklü firma var. Sektörün bu kadar kalabalık olmasının nedeni, yüksek gelirler elde edilmesidir. Yıllarca bu alanda hizmetlerini sunan firmalar daha da büyümek için bayilik sistemini kullanıyorlar. Patso Burger de bu firmalardan biridir. Kendi işinizi kurmak istiyorsanız ve bu sektörde ilerlemek için yardıma ihtiyacınız varsa Patso Burger bayiliği ile bu mümkün. Seçkin firmalarla iş ortaklığı yaparak bu sektöre atılmanız her zaman karlı bir iş olacaktır.

Patso Burger

Rize doğumlu Mehmet Aslan Aktaş ve kardeşi Bekir Aktaş’ın girişimleriyle 1991’de kurulmuştur. İstanbul’un Üsküdar semtinde, Kuruçeşme civarında ilk büfesini açan Patso Burger böylece sektöre giriş yapmıştır. Yaklaşık 26 yıldır fast food hizmetinde bulunan firma yenilikçi tarzı ile birçok kesime hitap etmektedir. Hazır yiyecekler alanında, uzman firmalarla çalışmak istiyorsanız, Patso Burger bayiliği alarak sizde emin adımlarla fast food sektörüne hızlı bir giriş yapabilirsiniz.

Patso Burger Bayilik Başvurusu

Bayilik başvurusu yaparak ilk adımı atmış olursunuz. Patso Burger bayilik başvurusu yapmak için, firmanın web sitesine girerek bayilik başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Formu firmaya ilettikten sonra yetkililer size dönüş yaparlar. Ayrıca iletişim bilgilerine de siteden ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz her şeyi firma size aktaracaktır. Maliyet ve gerekli unsurlar firma tarafından bildirilir. Kesin bir bilgi vermek zor.

Patso Burger Bayilik Süreci

İlk adım olan bayilik(franchise) başvurusu yapıldıktan sonra sıra diğer adımlara gelir. Yetkililer başvuruyu, bölge ve kişi açısından değerlendirir. Girişimciye randevu verilir ve girişimciden ek bilgiler alınır. İşletmenin özellikleri ve bayilik koşulları girişimciye aktarılır. Adayın önerdiği bir yer varsa incelenir. Belirli bir mekân yoksa yer seçimi yapılır. Mülakat sonunda ilgili aday bu iş için uygun görülürse franchise komitesine sunulur. Her koşulda anlaşmaya varılırsa Patso Burger bayilik ön sözleşmesi yapılır. Gerekli eğitim verilerek yer arayışı başlar. Uygun mekân bulununca bayilik anlaşması imzalanır. Son olarak proje hazırlanır, yatırım başlar ve takım oluşturulur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here