Pınar Su Bayiliği ve Şartları

Pınar su bayiliği, Yaşar Holding tarafından sağlanan ve Pınar markasının tamamında da olduğu gibi sahip bilinirliği ile %100 yerli sermaye ile kurulmuş bir firmanın ürünleri çerçevesinde yer alıyor. Pınar markası sadece su ürünleri envanterleri ile kalmayıp ayrıca et ve süt ürünleri üzerine de oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunarak tüketicilerin daha kaliteli ve daha sağlıklı ürünler tüketmesini sağlamaktadır. Bu sektörde sunmuş olduğu ürünlerin yer aldığı firmalar arasında lider olan Pınar markası, günümüz tarihinde damacana su ve şaşal su bayiliği vermek için girişimcilere yardımcı oluyor. Pınar su franchising/bayilik alabilmek için markanın öne sürdüğü bir takım şartları yerine getirdikten sonra firma ile bir bağ kurup bayilik işlemleriniz olumlu yönde sonuçlandırarak biran önce kazan elde etmeye başlayabilirsiniz.

Pınar Su Bayiliği Hakkında Bilinmesi Gerekilenler

Pınar markasından franchising veya bayilik almadan evvel mutlak markayı araştırmanız ve iyi bir analiz yapmak gerekmektedir. Hangi firma olursa olsun güvenilirlik, tercih edilme ve bilinirliği göz önünde tutularak araştırmalar yapılan firmalar her zaman yatırımcılar için doğru bir adım olmuştur. Bu durum hemen her bayilik veya franchising hizmeti veren firmaların araştırılmasında bir kriter kapsamını oluşturmuştur. Bunları göz önünde bulundurmanızın nedeni ise, az veya çok fark etmeksizin bu işe yatırım yapacağınız üzerinedir. Bu nedenle araştıracağınız firmalar arasında Pınar var ise, bunun bilinirliği, hijyenik ve güvenilirliğini göz önüne aldığımızda toplum tarafından ne kadar beğenildiği apaçık ortada olmakta.

Pınar Su Bayiliği İçin Kredi Desteği          

Konumuzun bu bölümünde ise aslında sadece Pınar su bayiliği için değil, yasal yollar ile oluşturulabilinen hemen her firmanın bayiliği için kredi alabilmeniz mümkün olmakta. İş yeri kurulmasına dayalı planlama çerçevesinde yeni girişimcilik durumunu oluşturan bu nitelikli adımlarda KOSGEB tarafından kredi desteği verilebilmektedir. Eğer sağlam bir adım atarak bayilik almak istiyorsanız sermayenizin yeterli olması şart. Olmaması halinde iş planınızın yarıda kalması yaptığınız harcamaları size zarar olarak bırakarak askıda kalmasını sağlayabilmektedir. Bu düşünce üzerine sermayenizin heba olmasını istemiyor ve sağlam bir adım ile bayilik işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız işyeri açma kredisi kapsamında devlet(KOSGEB) tarafından sağlanan destek krediden faydalanmanız faydanıza olacaktır. KOSGEB franchising veya bayilik kredisi alabilmeniz için bir takım KOSGEB şartlarını karşılamanız gerekmektedir.

Pınar Su Bayilik Başvuru Kanalları

Pınar su bayiliği alabilmek için iki farklı yoldan başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu yollar arasında dilerseniz firma adresine giderek veya firmaya bağlı iletişim numaralarından kendilerine ulaşarak başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Adrese giderek başvuru yapma durumunda daha detaylı bilgilendirme alarak başvurunuzun sağlıklı bir şekilde karara bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Öte yandan dilerseniz hemen altta yer alan iletişim numarasından kendilerine ulaşarak başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Adres: Şehit Fethi Bey Cad. Numara 120 – 35210/İzmir
İletişim No: 0(232) 495 00 00
Fax: 0(232) 484 17 89

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here